„Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze 2017”

15 listopada 2017 roku odbyło się podsumowanie etapu szkolnego konkursu plastycznego realizowanego w ramach projektu „Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze 2017”. 47 uczniów klas II a, II b i III b pod opieką wychowawców p. Elżbiety Lis, p. Małgorzaty Rębiś i p. Anny Borowskiej oraz rodziców przygotowało prace plastyczne na temat „Mądrze, grzecznie i bezpiecznie korzystam z Internetu”. Komisja konkursowa pod przewodnictwem nauczyciela plastyki p. Anny Materny wybrała trzy zwycięskie prace, które reprezentować będą szkołę w kolejnym etapie konkursu. Zwycięskie prace należą do uczniów: Karoliny Wiśniewskiej kl. II a, Maksymilina Ciorocha kl. II a oraz Dawida Rozmusa kl. IIa.

Zwycięzcy etapu szkolnego oraz pozostali uczestnicy konkursu, których prace spełniły kryteria regulaminowe otrzymają pamiątkowe dyplomy. Uczniom zwycięskich prac życzymy sukcesów w kolejnym etapie.

Beata Smagór
Elżbieta Lis