Wizyta klasy 3B w przychodni weterynaryjnej

Klasa 3B odwiedziła przychodnię weterynaryjną Vetica w Kielcach. Pan Doktor opowiadał o swojej pracy oraz o odwiedzających Go pacjentach. Uczniowie przyglądali się, w jaki sposób obcina się paznokcie u królika, czy słucha bicia serca u psa. Asystowali przy operacji misia. Słuchali informacji na temat aparatu rentgenowskiego oraz USG dla zwierząt. Pan Doktor pokazał sprzęty, które są niezbędne w codziennej pracy weterynarza. Na koniec wizyty uczniowie otrzymali małą, słodką niespodziankę.
Klasa 3B podziękowała za poświęcony czas i przybliżenie specyfiki pracy w zawodzie weterynarza. W ramach podziękowań wręczyli Panu przepiękne, samodzielnie wykonane rysunki zwierząt. W dobrych nastrojach wróciliśmy do szkoły.

Marta Okopień
Agata Szcześniak