Wycieczka kl 6A i 5B do Warszawy

7 maja 2024 klasa 6A i 5B wraz z wychowawcami udała się na wycieczkę do Warszawy. W planie było przedstawienie „Dreams” w teatrze Capitol, to nowy projekt twórców i aktorów musicalu „Friends”, który już jesienią 2020 roku zagości na deskach Teatru Capitol! Szkoła musicalowa B&B tym razem przedstawi historię o marzeniach młodych ludzi, którzy mimo narzuconego systemu, niezależnych od ich uwarunkowań społecznych, chce realizować swoje cele i plany. „Dreams” to pełna emocji opowieść o relacjach – rodzica i dziecka, nauczyciela i ucznia. Historia o współczesnych problemach i wyzwaniach, przed którymi stoją dzieci, młodzież i dorośli. Wartka akcja, punkty zwrotne, emocje i wzruszenia.

Następnie przez Park Saski udaliśmy się pod Grób Nieznanego Żołnierza, gdzie zobaczyliśmy zmianę warty. Potem przechodząc obok Pałacu Prezydenckiego podeszliśmy pod Zamek Królewski i Kolumnę Zygmunta.

Pogoda sprzyjała spacerom, więc wszyscy zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy do Kielc.

Urszula Sodel

Piotr Surma