Spis nauczycieli

SPIS PEDAGOGÓW (od 1978 roku)

DYREKTORZY

Nazwisko i imię Czas sprawowania funkcji
Chlebna Irena
Sidło Aleksandra
Laszczyk Rozalia
Leśniok Jerzy
Szczepaniak Żaneta
1978-1986
1986-1991
1991-1995
1995-2019
2019-sprawuje funkcję

WICEDYREKTORZY

Nazwisko i imię Czas sprawowania funkcji
Braun – Frelek Barbara
Sidło Aleksandra
Polańska Teresa
Sarnot Barbara
Ciesielska Alfreda
Laszczyk Rozalia
Piętak Maria
Piast Barbara
Dziedzic Lidia
Zapała Barbara
Leśniok Jerzy
Banasik Barbara
Biestek Grażyna Małgorzata
Elżbieta Wójcik
1978-1983
1978-1986
1980-1983
1980-1984
1983-1986
1984-1985
1984-1989
1986-1990
1986-1995
1989-1990
1991-1995
1995-2001
2001-2017
2017-sprawuje funkcję

NAUCZYCIELE

1 Adamczyk Agnieszka 2022-nadal pracuje wychowanie fizyczne
2 Ambrożejczyk Marianna 1981-1990 nauczanie początkowe
3 Antecka Anita 2017-2019 język angielski
4 Antoszewska Zofia 1978-1988 technika
5 Attia Renata 2002-2019 język angielski
6 Bajor Daniela 1989-1990 nauczanie początkowe
7 Banasik Barbara 1978-1995 biologia
8 Banasik Krystyna 2008-nadal pracuje przyroda
9 Bany Marianna 2004-2006 religia
10 Baran Danuta 1979-1999 język polski
11 Baraniecka Krystyna 1984-2002 nauczanie początkowe
12 Barwinek Beata 1987-1989 biologia
13 Baziuk Teresa 1982-1994 nauczanie początkowe
14 Bąk Jolanta 1986-1993 kultura fizyczna
15 Bembenek Iwona 2020-nadal pracuje nauczyciel
16 Biernat Stanisława 1984-1998 matematyka
17 Biesiada Elżbieta 2017-2022 fizyka
18 Biestek Grażyna Małgorzata 1985-2017 wychowawca świetlicy
19 Błaszczyk Matylda 1984-1994 matematyka
20 Borek Mariola 1984-1987 nauczanie początkowe
21 Borkowski Ryszard 1984-1994 kultura fizyczna
22 Borowska Anna 2009-nadal pracuje nauczanie początkowe
23 Bracha-Gerebka Anna 2014-nadal pracuje wychowawca świetlicy
24 Broniś Dorota 2007-2011, 2013-nadal pracuje język polski
25 Bucka Anna 2009-2021 język angielski
26 Budziosz Małgorzata 1984-986 nauczanie klasy „0”
27 Bysiak Małgorzata 1988-2010 nauczanie początkowe
28 Chałupczak Maria 1987-2017 plastyka
29 Chmielarska Urszula 2018-2019 EDB
30 Chojnacka Mieczysława 1978-1994 nauczanie początkowe
31 Chojnacki Dariusz 1988-1993 muzyka
32 Chrąchol Stanisława 1981-1983 matematyka
33 Chyb Małgorzata 1988-1990 biologia
34 Ciastoń-Legieta Katarzyna 2020-2020 geografia
35 Cichomska Małgorzata 1984-1985 nauczanie początkowe
36 Cichosz Joanna 1983-1987 nauczanie początkowe
37 Ciok Jolanta 1980-1986 wychowawca świetlicy
38 Ciszewska Maria 1978-1983 nauczanie początkowe
39 Ciupa Lidia 1981-1985 nauczanie klasy „0”
40 Czajka Renata 1982-1986 nauczanie początkowe
41 Czajkowska Monika 2018-2022 religia
42 Czarnecka Monika 2006-2009 religia
43 Czekaj Marta 1978-2004 nauczanie początkowe
44 Czekaj Wiesława 2011-2019 nauczanie początkowe
45 Czerwiec Jolanta 1982-1991 historia
46 Ćmiel Magdalena 1985-1990 język polski
47 Delipacy Iwona 2022-nadal pracuje świetlica
48 Domagała Agnieszka 2015-2019 pedagog specjalny
49 Domańska Hanna 1983-2004 język polski
50 Drotlew Anna 2007-2008 informatyka
51 Dudek Janina 1979-1986 język polski
52 Dyląg Krystyna 1983-1986 matematyka
53 Dziedzic Jolanta 1985-1992 technika
54 Dziedzic Lidia 1979-1986 język rosyjski
55 Dziewięcki Mirosław 1982-1992 fizyka
56 Dziopa Alina 2002-nadal pracuje język niemiecki
57 Faliszewska Jolanta 1982-1987 nauczanie początkowe
58 Figura Małgorzata 1987-1989 nauczanie klasy „0”
59 Forębska Zofia 1992-2001 kultura fizyczna
60 Fuchs Małgorzata 1984-1985 język polski
61 Furgała Jadwiga 1984-1993 technika
62 Gajek Bogusława 1981-1986 nauczanie początkowe
63 Gajek Małgorzata 1985-1987 wychowawca świetlicy
64 Gajek Romualda 1983-1986 nauczanie początkowe
65 Gajewska Maria 1992-1999 religia
66 Gajos Jolanta 1984-1986 nauczanie początkowe
67 Gałka Halina 1985-1986 nauczanie początkowe
68 Garbacz Anna 1979-1999 kierownik świetlicy
69 Gawron Marcin 2007-2008 wychowanie fizyczne
70 Gębska-Lisowska Małgorzata 2020-nadal pracuje matematyka
71 Głowacka Hanna 1984-1986 wychowawca świetlicy
72 Głowienka Alicja 1990-1991 język polski
73 Golonka Hanna 1985-1988 język polski
74 Gołąbek Monika 2015-nadal pracuje nauczanie początkowe
75 Gorlowski Tomasz 1991-1999 religia
76 Gozdowska Łucja 1991-1992 religia
77 Grajda Anna 1980-1986 język rosyjski
78 Grochowska Anna 1985-1986 nauczanie początkowe
79 Gruszka-Marynowska Iwona 1982-1994 język polski
80 Grzęda-Piwońska Kazimiera 1984-1998 język polski
81 Hajzral Małgorzata 1987-1989 geografia
82 Helis Magdalena 1983-1990 język polski
83 Henke Ewa 1978-1992 nauczanie początkowe
84 Herman Jolanta 1978-1983 język polski
85 Hnidan Urszula 1984-1992 chemia
86 Hrouda Danuta 1987-1998 kultura fizyczna
87 Izdebska Teresa 1986-1988 plastyka
88 Jabłońska Anna 1996-1997 język angielski
89 Jagielska Lidia 1981-1987 nauczanie początkowe
90 Jakubowski Ireneusz 1986-1989 muzyka
91 Janczyk Grażyna 1989-1993 geografia
92 Janyst-Klupa Emilia 1984-2019 język polski
93 Jarczak Anna 2012-2017 język angielski
94 Jargot Jadwiga 1978-1989 nauczanie początkowe
95 Jastrzębska Irena 1979-1988 historia
96 Jastrzębska Małgorzata 1989-1988 geografia
97 Jerzak vel Dobosz 1999-2008 kultura fizyczna
98 Kaczmarczyk Grażyna 1982-1988 nauczanie początkowe
99 Kamińska Ilona 1983-1995 nauczyciel bibliotekarz
100 Kamińska Kamila 2018-2020 nauczyciel bibliotekarz
101 Kandyba-Białoń Elżbieta 1982-1999 język rosyjski i angielski
102 Karpiński Piotr 1985-1988 kultura fizyczna
103 Kasperek Magdalena 1987-1997 język polski
104 Kasza Jolanta 1987-1993 język polski
105 Kasza Małgorzata 1999-2020 nauczanie początkowe
106 Kawalec Monika 2010- 2010 przyroda
107 Kiniorska Hanka 2016-nadal pracuje nauczanie początkowe
108 Kisiel Aleksandra 2016-2017 wychowawca świetlicy
109 Kołodziej Agnieszka 2018-2019 geografia
110 Kołomański Grzegorz 2003-nadal pracuje kultura fizyczna
111 Kondracka Paulina 2021-nadal pracuje język angielski
112 Korus Barbara 1986-1990, 2007-2008 język rosyjski, język polski
113 Kościelecka Iwona 2006-nadal pracuje nauczanie początkowe
114 Kotwica Anna 2021-nadal pracuje nauczyciel wspomagający
115 Kowal Iwona 1986-1993 matematyka
116 Kowalczyk Małgorzata 2001-2012 nauczanie zintegrowane
117 Kowalska Maria 1979-2015 biologia
118 Kowalska Maria 1985-1986 nauczanie początkowe
119 Kozakowska Krystyna 1978-1987 historia
120 Kozendra Anna 1988-1989 język polski
121 Kozieł Kinga 2019-nadal pracuje nauczanie zintegrowane
122 Kozieł Patryk 2018-nadal pracuje WOS, historia
123 Kozieł Renata 2000-nadal pracuje nauczyciel bibliotekarz
124 Kręcisz Dorota 2007-2008 język polski
125 Kromer Barbara 1983-1989 geografia
126 Król Agnieszka 2004-2005 język angielski
127 Król Anna 1980-1986 nauczanie początkowe
128 Król Kazimiera 1978-1995 pedagog szkolny
129 Kruk Janina 1978-2007 nauczanie początkowe
130 Krzemińska Irena 1978-1993 język rosyjski i niemiecki
131 Krzyczkowski Rafał 2021-2022 język angielski
132 Krzywda Remigiusz 2004-nadal pracuje kultura fizyczna
133 ks. Blady Marek 2003-2007 religia
134 ks. Chłosta Zbigniew 2008-2012 religia
135 ks. Jaskóła Andrzej 2007-2008 religia
136 ks. Michał Segiet 2020-2021 religia
137 ks. Olesiński Stanisław 1993-1995 religia
138 ks. Pietraszewski Jan 1990-1993 religia
139 ks. Szczęsny Wojciech 2014-2015 religia
140 ks. Walerczak Konrad 2015–nadal pracuje religia
141 ks. Węgrzyn Dariusz 2021- nadal pracuje religia
142 Książek Lidia 1983-1988 fizyka
143 Kucharski Eugeniusz 1978-2000 kultura fizyczna
144 Kućmińska Bogusława 1986-1987 matematyka
145 Kukulska-Zawadzka Krystyna 1984-1994 nauczanie początkowe
146 Kundera Mieczysława 1980-1991 biologia
147 Kurek Łukasz 2019-nadal pracuje w-f
148 Kurkowska Izabela 1982-1986 geografia
149 Kwiecień Janina 1978-1989 matematyka
150 Kwiecień Marzena 2021-nadal pracuje plastyka
151 Laszczyk Rozalia 1978-1991 język polski
152 Lato Halina 1978-1998 chemia
153 Lembrych Ewa 1978-1987 nauczanie początkowe
154 Lerka Zofia 1978-1989 nauczanie początkowe
155 Leśniok Jerzy 1983-1991 nauczanie początkowe
156 Lewczuk Anna 1991-1992 religia
157 Lis Elżbieta 2007-nadal pracuje nauczanie zintegrowane
158 Liszka Małgorzata 1982-2010 nauczanie początkowe
159 Litwinek Elżbieta 2004-nadal pracuje muzyka
160 Litwińska Elżbieta 1978-1983 język polski
161 Łukasik Stanisława 2002-2008 religia
162 Łuksza Maria 1978-1989 geografia
163 Maj Barbara 1978-1999 nauczyciel bibliotekarz
164 Maj Maria 1980-1988 nauczanie początkowe
165 Majchrzyk Dorota 1983-1987 wychowawca świetlicy
166 Majkowska-Gad Renata 2000-2008 nauczanie początkowe
167 Malinowska Antonina 1987-1990 język polski
168 Marczewska Marzena 1987-1988 język polski
169 Markiewicz Danuta 1984-1999 technika
170 Materny Anna 2017-nadal pracuje plastyka
171 Mazur Anna 2006-nadal pracuje matematyka
172 Michorek-Kania Sylwia 2018-nadal pracuje matematyka
173 Midak Alicja 1982-1989 język rosyjski
174 Milewicz-Tworek Elżbieta 1986-1994 kultura fizyczna
175 Miodek Sławomir 1979-1987 kultura fizyczna
176 Misztal Maria (s. Cecylia) 2009-nadal pracuje religia
177 Miter Zofia 1987-1990 język polski
178 Młynarczyk Agnieszka 2022-nadal pracuje geografia
179 Młynarczyk-Halicka Iwona 2019-nadal pracuje język polski
180 Mostek Inga 2007-2009 język angielski
181 Muszyński Włodzimierz 1983-1985 biologia
182 Naumiuk Wioletta 1989-1990 nauczanie początkowe
183 Nawrot Dorota 1987-1988 plastyka
184 Nebelska Małgorzata 1992-1997 religia
185 Niedzielska Teresa 1978-1979 nauczyciel bibliotekarz
186 Niekra Halina 1978-1998 nauczyciel bibliotekarz
187 Nowak Bożena 1981-1988 nauczanie początkowe
188 Nowak Ewa 2006-nadal pracuje nauczanie początkowe
189 Nowak Joanna 1986-1989 muzyka
190 Nowak Jolanta 1987-1989 nauczanie początkowe
191 Nowakowska Dorota 1986-1987 plastyka
192 Nyga Małgorzata 2011-2012 muzyka
193 Okopień Marta 2007-nadal pracuje język angielski
194 Oksińska Irena 1978-1985 geografia
195 Oksińska Małgorzata 1988-1989 biologia
196 Oksiński Edward 1978-1988 matematyka
197 Orkisz Emilia 2020-nadal pracuje muzyka
198 Orlikowska Helena 1985-1990 język polski
199 Orzechowska Katarzyna 2011-2017 nauczanie początkowe
200 Osojca Jolanta 1987-1988 nauczanie początkowe
201 Osojca Zofia 1983-1986 nauczyciel klasy „0”
202 Oszywa Barbara 1978-1981 nauczanie początkowe
203 Pabis Krystyna 1978-2000 język polski
204 Pająk Ewa 1981-1987,1999-2014 nauczanie początkowe
205 Partyka Elżbieta 1986-2008 geografia
206 Pater Renata (s. Łucja) 2017-2018 religia
207 Pawelec Renata 1990-1991 nauczanie początkowe
208 Pawełkiewicz Alicja 1983-1985 wychowawca świetlicy
209 Pawlik Agnieszka 2020-2021 plastyka
210 Pawlik Urszula 1978-1992 biologia
211 Pedrycz Zofia 1984-1989 kultura fizyczna
212 Petrus Renata 2003-nadal pracuje język polski
213 Piast Barbara 1978-1986 nauczanie początkowe
214 Piazdecka Dorota 1989-1991 geografia
215 Pierzak Stanisława 1983-1993 nauczanie początkowe
216 Pietroń Beata 1988-1996 nauczanie początkowe
217 Piętak Maria 1981-1984 technika
218 Plech Dorota 1984-1986 nauczyciel bibliotekarz
219 Plutka Halina 1979-1984 nauczyciel bibliotekarz
220 Polańska Teresa 1978-1990 matematyka
221 Polański Włodzimierz 1980-1987 biologia
222 Popielska Teresa 1983-1987 nauczanie początkowe
223 Pryciak-Jamrożek Marlena 2020-nadal pracuje matematyka
224 Przybylik Aniela 1982-1985 nauczyciel klasy „0”
225 Pucułek Stanisław 1986-1988 matematyka
226 Pustuła Andrzej 2000-nadal pracuje nauczanie początkowe
227 Rabiej Teresa 1990-1991 język polski
228 Radomska Maria 1978-1983 nauczyciel klasy „0”
229 Razik Bożena 1978-2002 historia
230 Rębiś Małgorzata 2007-2021 nauczanie zintegrowane
231 Rosołowska Anna 1979-1980 nauczyciel klasy „0”
232 Rycombel Agnieszka 2017-nadal pracuje nauczyciel wspomagający
233 Rykowski Grzegorz 2010-2010 historia
234 Sabatowska Ewa 1981-1984 nauczanie początkowe
235 Sala Marta 2012-2013 historia
236 Sałaj Barbara 1987-1991 nauczanie początkowe
237 Sarnot Barbara 1978-1980 kierownik świetlicy
238 Segiet Michał ks. 2021-2021 religia
239 Sidło Jadwiga 1984-1985 matematyka
240 Sieroń Gustawa 1978-1996 nauczanie początkowe
241 Sikora Maria 1983-2005 informatyka
242 Sikora Maria Elżbieta 1979-1992 matematyka
243 Sikora-Gorzelańczyk Katarzyna 2022-nadal pracuje język niemiecki
244 Siwek Agnieszka 2022-nadal pracuje edukacja wczesnoszkolna
245 Skalska-Łosin Karolina 2020-2022 edukacja wczesnoszkolna
246 Skiba Jadwiga 2004-2006 język polski
247 Skołuba Bogusława 1984-1989 matematyka
248 Skrobek Iwona 2021-2022 nauczyciel wspomagający
249 Skrzeczyna Wiesław 1992-1993 kultura fizyczna
250 Skrzypczyńska Klaudia 2018-2019 język polski
251 Skwark Dorota 1990-1999 nauczanie początkowe
252 Skwarlińska Lidia 1978-1986 nauczyciel klasy „0”
253 Smagór Beata 2004-nadal pracuje pedagog szkolny
254 Sobczyk Aleksandra 2021-2022 chemia
255 Sobczyk Grażyna 1982-1987 nauczanie początkowe
256 Sobczyńska Maria 1978-2006 kultura fizyczna
257 Sobota Barbara 2007-2019 wychowawca świetlicy
258 Sochaj Teresa 1987-1989 muzyka
259 Sodel Urszula 2013-nadal pracuje matematyka
260 Sosińska Alicja 1985-1999 język polski
261 Sowińska Magorzata 1983-1990 język polski
262 Stachura Ewa 2019-nadal pracuje język niemiecki
263 Stachurska Grażyna 1981-1992 nauczyciel bibliotekarz
264 Stańczak Bogusław 1983-1991 kultura fizyczna
265 Stec Barbara 1983-1986 nauczanie początkowe
266 Stelmaszczuk Halina 1979-1980 nauczanie początkowe
267 Stępień Dariusz 2008-nadal pracuje informatyka
268 Stochnioł Halina 1983-1991 język polski
269 Stodulski Krzysztof 1984-1986 kultura fizyczna
270 Stolarczyk Grzegorz 1990-1992 religia
271 Stradomska Anna 2017-nadal pracuje chemia
272 Strózik Mariola 2022-nadal pracuje język polski
273 Strycharz Paweł 1984-1985 kultura fizyczna
274 Stysiek Elżbieta 1988-1989 język rosyjski
275 Surma Piotr 2003-nadal pracuje język angielski
276 Szajniakowska Elżbieta 1984-2011 matematyka
277 Szczepanowska Iwona 1996-2004 pedagog szkolny
278 Szcześniak Agata 2021-nadal pracuje nauczyciel wspomagający
279 Szcześniak Ewa 1978-1998 kultura fizyczna
280 Szczukiewicz Jerzy 1978-1987 matematyka
281 Szczygielska Regina 2000-2012 nauczanie początkowe
282 Szczykutowicz Elżbieta 1986-1992 historia
283 Szczykutowicz Kazimiera 1978-1998 matematyka
284 Szeląg Urszula 2004-2010 nauczanie początkowe
285 Szelest Aleksandra 1986-2001 muzyka
286 Szlechta Urszula 1978-1983 kierownik świetlicy
287 Szlęk Maria 1979-1990 nauczyciel bibliotekarz
288 Szmerek Ewa 1978-1982 nauczanie początkowe
289 Szostak Katarzyna 2007-nadal pracuje historia
290 Szulwic Teresa 1983-1985 język polski
291 Szymczyk Elżbieta 1984-2021 kierownik świetlicy
292 Szymkiewicz Elżbieta 1988-1997 nauczanie początkowe
293 Ściana Helena 1979-1987 nauczanie początkowe
294 Śliwa Regina 2002-2019 nauczanie początkowe
295 Ślusarek Teresa 1983-1986 plastyka
296 Świat Marek 1988-1994 wychowawca świetlicy
297 Tamborowska Ewa 1984-1985 chemia
298 Telka Wiesława 1978-2005 język angielski, chemia
299 Tetelewska Halina 1978-1983 język polski
300 Toczek Barbara 1983-2000 nauczanie początkowe
301 Tofil Jadwiga 1983-1989 nauczyciel bibliotekarz
302 Tofil Tomasz 1988-1999 fizyka
303 Tomaszewska Marta 1978-1998 nauczanie początkowe
304 Trela Anna 1986-1991 technika
305 Trzcińska Aneta 2017-2022 technika
306 Trzmielewska Mariola 1984-1992 nauczyciel klasy „0”
307 Tusznio Iwona 2022-nadal pracuje technika
308 Tutaj Grazyna 1990-1991 plastyka
309 Waleniak Ewa 2020-2022 geografia
310 Walerczak-Żołobowska Aleksandra 2022-nadal pracuje język polski
311 Wawrzeńczyk Jolanta 1981-1993 nauczanie początkowe
312 Welechowicz Marta 1980-1987 nauczanie początkowe
313 Wesołowska Alicja 1981-1993 język polski
314 Wielgolaska Mirosława 2008-2009 religia
315 Wieliczko Elżbieta s.Rafaela 2009-2011 religia
316 Wieliczko Joanna s. Noemi 2014-2017 religia
317 Wielowiejska Wiesława 1985-1994 wychowawca świetlicy
318 Wierzbicka Elżbieta 1982-1987 nauczanie początkowe
319 Więckowska Marta 2006-nadal pracuje wychowanie fizyczne
320 Wiklak Urszula s. Alma 2011-2014 religia
321 Wilczyńska Anna 1978-1994 język rosyjski
322 Witkowska Aneta 1996-1997 chemia
323 Wito Grażyna 1980-1989 historia
324 Wojciechowska Małgorzata 2021-nadal pracuje nauczyciel wspomagający
325 Wojtasińska Elżbieta 1978-2015 matematyka
326 Wojtyna Jolanta 1982-1985 nauczanie początkowe
327 Wojtyniak Barbara 1994-2021 język angielski
328 Wolska Dorota 1990-2013 język polski
329 Wołoszyn Grażyna 1987-1989 nauczanie początkowe
330 Wołowiec Iwona 1982-1993 język polski
331 Woźniak Urszula 2008-nadal pracuje wychowanie fizyczne
332 Wójcik Elżbieta 2002-nadal pracuje nauczyciel bibliotekarz
333 Wójcik Henryka 1978-1997 matematyka
334 Wójcik Teresa 1984-1988 muzyka
335 Wójcik Zbigniew 1989-1990 historia
336 Wróbel Jolanta 1990-1992 nauczanie początkowe
337 Zaborek Anna 1982-2014 nauczanie początkowe
338 Zaborowska Izabela 1983-1984 nauczyciel klasy „0”
339 Zacharz Magdalena 2022-nadal pracuje język angielski
340 Zając Ewa 1985-1986 plastyka
341 Zapała Barbara 1978-1999 fizyka
342 Zaręba-Michalska Patrycja 2021-nadal pracuje fizyka
343 Zarychta Andrzej 1992-1999 kultura fizyczna
344 Zemsta Irena 1980-1993 fizyka
345 Zielińska Elżbieta 2002-2007 historia
346 Zielińska Jolanta 1988-1989 plastyka
347 Zubko Włodzimierz 1978-1983 wychowawca świetlicy
348 Zych Bożena 2003-2010 wychowawca świetlicy
349 Zygulska Jolanta 1979-1998 technika
350 Żal Małgorzata 1981-1986 nauczanie początkowe
351 Żmuda Jadwiga 1978-1987 geografia