Spis nauczycieli

SPIS PEDAGOGÓW (od 1978 roku)

DYREKTORZY

Nazwisko i imię Czas sprawowania funkcji
Chlebna Irena
Sidło Aleksandra
Laszczyk Rozalia
Leśniok Jerzy
Szczepaniak Żaneta
1978-1986
1986-1991
1991-1995
1995-2019
2019-sprawuje funkcję

WICEDYREKTORZY

Nazwisko i imię Czas sprawowania funkcji
Braun – Frelek Barbara
Sidło Aleksandra
Polańska Teresa
Sarnot Barbara
Ciesielska Alfreda
Laszczyk Rozalia
Piętak Maria
Piast Barbara
Dziedzic Lidia
Zapała Barbara
Leśniok Jerzy
Banasik Barbara
Biestek Grażyna Małgorzata
Elżbieta Wójcik
1978-1983
1978-1986
1980-1983
1980-1984
1983-1986
1984-1985
1984-1989
1986-1990
1986-1995
1989-1990
1991-1995
1995-2001
2001-2017
2017-sprawuje funkcję

NAUCZYCIELE

1 Ambrożejczyk Marianna 1981-1990 nauczanie początkowe
2 Antecka Anita 2017-2019 język angielski
3 Antoszewska Zofia 1978-1988 technika
4 Attia Renata 2002-2019 język angielski
5 Bajor Daniela 1989-1990 nauczanie początkowe
6 Banasik Barbara 1978-1995 biologia
7 Banasik Krystyna 2008-nadal pracuje przyroda
8 Bany Marianna 2004-2006 religia
9 Baran Danuta 1979-1999 język polski
10 Baraniecka Krystyna 1984-2002 nauczanie początkowe
11 Barwinek Beata 1987-1989 biologia
12 Baziuk Teresa 1982-1994 nauczanie początkowe
13 Bąk Jolanta 1986-1993 kultura fizyczna
14 Bembenek Iwona 2020-nadal pracuje nauczyciel
15 Biernat Stanisława 1984-1998 matematyka
16 Biesiada Elżbieta 2017-nadal pracuje fizyka
17 Biestek Grażyna Małgorzata 1985-2017 wychowawca świetlicy
18 Błaszczyk Matylda 1984-1994 matematyka
19 Borek Mariola 1984-1987 nauczanie początkowe
20 Borkowski Ryszard 1984-1994 kultura fizyczna
21 Borowska Anna 2009-nadal pracuje nauczanie początkowe
22 Bracha-Gerebka Anna 2014-nadal pracuje wychowawca świetlicy
23 Broniś Dorota 2007-2011, 2013-nadal pracuje język polski
24 Bucka Anna 2009-2021 język angielski
25 Budziosz Małgorzata 1984-986 nauczanie klasy „0”
26 Bysiak Małgorzata 1988-2010 nauczanie początkowe
27 Chałupczak Maria 1987-2017 plastyka
28 Chmielarska Urszula 2018-2019 EDB
29 Chojnacka Mieczysława 1978-1994 nauczanie początkowe
30 Chojnacki Dariusz 1988-1993 muzyka
31 Chrąchol Stanisława 1981-1983 matematyka
32 Chyb Małgorzata 1988-1990 biologia
33 Ciastoń-Legieta Katarzyna 2020-2020 geografia
34 Cichomska Małgorzata 1984-1985 nauczanie początkowe
35 Cichosz Joanna 1983-1987 nauczanie początkowe
36 Ciok Jolanta 1980-1986 wychowawca świetlicy
37 Ciszewska Maria 1978-1983 nauczanie początkowe
38 Ciupa Lidia 1981-1985 nauczanie klasy „0”
39 Czajka Renata 1982-1986 nauczanie początkowe
40 Czajkowska Monika 2018-nadal pracuje religia
41 Czarnecka Monika 2006-2009 religia
42 Czekaj Marta 1978-2004 nauczanie początkowe
43 Czekaj Wiesława 2011-2019 nauczanie początkowe
44 Czerwiec Jolanta 1982-1991 historia
45 Ćmiel Magdalena 1985-1990 język polski
46 Domagała Agnieszka 2015-2019 pedagog specjalny
47 Domańska Hanna 1983-2004 język polski
48 Drotlew Anna 2007-2008 informatyka
49 Dudek Janina 1979-1986 język polski
50 Dyląg Krystyna 1983-1986 matematyka
51 Dziedzic Jolanta 1985-1992 technika
52 Dziedzic Lidia 1979-1986 język rosyjski
53 Dziewięcki Mirosław 1982-1992 fizyka
54 Dziopa Alina 2002-nadal pracuje język niemiecki
55 Faliszewska Jolanta 1982-1987 nauczanie początkowe
56 Figura Małgorzata 1987-1989 nauczanie klasy „0”
57 Forębska Zofia 1992-2001 kultura fizyczna
58 Fuchs Małgorzata 1984-1985 język polski
59 Furgała Jadwiga 1984-1993 technika
60 Gajek Bogusława 1981-1986 nauczanie początkowe
61 Gajek Małgorzata 1985-1987 wychowawca świetlicy
62 Gajek Romualda 1983-1986 nauczanie początkowe
63 Gajewska Maria 1992-1999 religia
64 Gajos Jolanta 1984-1986 nauczanie początkowe
65 Gałka Halina 1985-1986 nauczanie początkowe
66 Garbacz Anna 1979-1999 kierownik świetlicy
67 Gawron Marcin 2007-2008 wychowanie fizyczne
68 Gębska-Lisowska Małgorzata 2020-nadal pracuje matematyka
69 Głowacka Hanna 1984-1986 wychowawca świetlicy
70 Głowienka Alicja 1990-1991 język polski
71 Golonka Hanna 1985-1988 język polski
72 Gołąbek Monika 2015-nadal pracuje nauczanie początkowe
73 Gorlowski Tomasz 1991-1999 religia
74 Gozdowska Łucja 1991-1992 religia
75 Grajda Anna 1980-1986 język rosyjski
76 Grochowska Anna 1985-1986 nauczanie początkowe
77 Gruszka-Marynowska Iwona 1982-1994 język polski
78 Grzęda-Piwońska Kazimiera 1984-1998 język polski
79 Hajzral Małgorzata 1987-1989 geografia
80 Helis Magdalena 1983-1990 język polski
81 Henke Ewa 1978-1992 nauczanie początkowe
82 Herman Jolanta 1978-1983 język polski
83 Hnidan Urszula 1984-1992 chemia
84 Hrouda Danuta 1987-1998 kultura fizyczna
85 Izdebska Teresa 1986-1988 plastyka
86 Jabłońska Anna 1996-1997 język angielski
87 Jagielska Lidia 1981-1987 nauczanie początkowe
88 Jakubowski Ireneusz 1986-1989 muzyka
89 Janczyk Grażyna 1989-1993 geografia
90 Janyst-Klupa Emilia 1984-2019 język polski
91 Jarczak Anna 2012-2017 język angielski
92 Jargot Jadwiga 1978-1989 nauczanie początkowe
93 Jastrzębska Irena 1979-1988 historia
94 Jastrzębska Małgorzata 1989-1988 geografia
95 Jerzak vel Dobosz 1999-2008 kultura fizyczna
96 Kaczmarczyk Grażyna 1982-1988 nauczanie początkowe
97 Kamińska Ilona 1983-1995 nauczyciel bibliotekarz
98 Kamińska Kamila 2018-2020 nauczyciel bibliotekarz
99 Kandyba-Białoń Elżbieta 1982-1999 język rosyjski i angielski
100 Karpiński Piotr 1985-1988 kultura fizyczna
101 Kasperek Magdalena 1987-1997 język polski
102 Kasza Jolanta 1987-1993 język polski
103 Kasza Małgorzata 1999-2020 nauczanie początkowe
104 Kawalec Monika 2010- 2010 przyroda
105 Kiniorska Hanka 2016-nadal pracuje nauczanie początkowe
106 Kisiel Aleksandra 2016-2017 wychowawca świetlicy
107 Kołodziej Agnieszka 2018-2019 geografia
108 Kołomański Grzegorz 2003-nadal pracuje kultura fizyczna
109 Kondracka Paulina 2021-nadal pracuje język angielski
110 Korus Barbara 1986-1990, 2007-2008 język rosyjski, język polski
111 Kościelecka Iwona 2006-nadal pracuje nauczanie początkowe
112 Kowal Iwona 1986-1993 matematyka
113 Kowalczyk Małgorzata 2001-2012 nauczanie zintegrowane
114 Kowalska Maria 1979-2015 biologia
115 Kowalska Maria 1985-1986 nauczanie początkowe
116 Kozakowska Krystyna 1978-1987 historia
117 Kozendra Anna 1988-1989 język polski
118 Kozieł Kinga 2019-nadal pracuje nauczanie zintegrowane
119 Kozieł Patryk 2018-nadal pracuje WOS, historia
120 Kozieł Renata 2000-nadal pracuje nauczyciel bibliotekarz
121 Kręcisz Dorota 2007-2008 język polski
122 Kromer Barbara 1983-1989 geografia
123 Król Agnieszka 2004-2005 język angielski
124 Król Anna 1980-1986 nauczanie początkowe
125 Król Kazimiera 1978-1995 pedagog szkolny
126 Kruk Janina 1978-2007 nauczanie początkowe
127 Krzemińska Irena 1978-1993 język rosyjski i niemiecki
128 Krzyczkowski Rafał 2021-nadal pracuje język angielski
129 Krzywda Remigiusz 2004-nadal pracuje kultura fizyczna
130 ks. Blady Marek 2003-2007 religia
131 ks. Chłosta Zbigniew 2008-2012 religia
132 ks. Jaskóła Andrzej 2007-2008 religia
133 ks. Michał Segiet 2020-2021 religia
134 ks. Olesiński Stanisław 1993-1995 religia
135 ks. Pietraszewski Jan 1990-1993 religia
136 ks. Szczęsny Wojciech 2014-2015 religia
137 ks. Walerczak Konrad 2015–nadal pracuje religia
138 ks. Węgrzyn Dariusz 2021- nadal pracuje religia
139 Książek Lidia 1983-1988 fizyka
140 Kucharski Eugeniusz 1978-2000 kultura fizyczna
141 Kućmińska Bogusława 1986-1987 matematyka
142 Kukulska-Zawadzka Krystyna 1984-1994 nauczanie początkowe
143 Kundera Mieczysława 1980-1991 biologia
144 Kurek Łukasz 2019-nadal pracuje w-f
145 Kurkowska Izabela 1982-1986 geografia
146 Kwiecień Janina 1978-1989 matematyka
147 Kwiecień Marzena 2021-nadal pracuje plastyka
148 Laszczyk Rozalia 1978-1991 język polski
149 Lato Halina 1978-1998 chemia
150 Lembrych Ewa 1978-1987 nauczanie początkowe
151 Lerka Zofia 1978-1989 nauczanie początkowe
152 Leśniok Jerzy 1983-1991 nauczanie początkowe
153 Lewczuk Anna 1991-1992 religia
154 Lis Elżbieta 2007-nadal pracuje nauczanie zintegrowane
155 Liszka Małgorzata 1982-2010 nauczanie początkowe
156 Litwinek Elżbieta 2004-nadal pracuje muzyka
157 Litwińska Elżbieta 1978-1983 język polski
158 Łukasik Stanisława 2002-2008 religia
159 Łuksza Maria 1978-1989 geografia
160 Maj Barbara 1978-1999 nauczyciel bibliotekarz
161 Maj Maria 1980-1988 nauczanie początkowe
162 Majchrzyk Dorota 1983-1987 wychowawca świetlicy
163 Majkowska-Gad Renata 2000-2008 nauczanie początkowe
164 Malinowska Antonina 1987-1990 język polski
165 Marczewska Marzena 1987-1988 język polski
166 Markiewicz Danuta 1984-1999 technika
167 Materny Anna 2017-nadal pracuje plastyka
168 Mazur Anna 2006-nadal pracuje matematyka
169 Michorek-Kania Sylwia 2018-nadal pracuje matematyka
170 Midak Alicja 1982-1989 język rosyjski
171 Milewicz-Tworek Elżbieta 1986-1994 kultura fizyczna
172 Miodek Sławomir 1979-1987 kultura fizyczna
173 Misztal Maria (s. Cecylia) 2009-nadal pracuje religia
174 Miter Zofia 1987-1990 język polski
175 Młynarczyk-Halicka Iwona 2019-nadal pracuje język polski
176 Mostek Inga 2007-2009 język angielski
177 Muszyński Włodzimierz 1983-1985 biologia
178 Naumiuk Wioletta 1989-1990 nauczanie początkowe
179 Nawrot Dorota 1987-1988 plastyka
180 Nebelska Małgorzata 1992-1997 religia
181 Niedzielska Teresa 1978-1979 nauczyciel bibliotekarz
182 Niekra Halina 1978-1998 nauczyciel bibliotekarz
183 Nowak Bożena 1981-1988 nauczanie początkowe
184 Nowak Ewa 2006-nadal pracuje nauczanie początkowe
185 Nowak Joanna 1986-1989 muzyka
186 Nowak Jolanta 1987-1989 nauczanie początkowe
187 Nowakowska Dorota 1986-1987 plastyka
188 Nyga Małgorzata 2011-2012 muzyka
189 Okopień Marta 2007-nadal pracuje język angielski
190 Oksińska Irena 1978-1985 geografia
191 Oksińska Małgorzata 1988-1989 biologia
192 Oksiński Edward 1978-1988 matematyka
193 Orkisz Emilia 2020-nadal pracuje muzyka
194 Orlikowska Helena 1985-1990 język polski
195 Orzechowska Katarzyna 2011-2017 nauczanie początkowe
196 Osojca Jolanta 1987-1988 nauczanie początkowe
197 Osojca Zofia 1983-1986 nauczyciel klasy „0”
198 Oszywa Barbara 1978-1981 nauczanie początkowe
199 Pabis Krystyna 1978-2000 język polski
200 Pająk Ewa 1981-1987,1999-2014 nauczanie początkowe
201 Partyka Elżbieta 1986-2008 geografia
202 Pater Renata (s. Łucja) 2017-2018 religia
203 Pawelec Renata 1990-1991 nauczanie początkowe
204 Pawełkiewicz Alicja 1983-1985 wychowawca świetlicy
205 Pawlik Agnieszka 2020-2021 plastyka
206 Pawlik Urszula 1978-1992 biologia
207 Pedrycz Zofia 1984-1989 kultura fizyczna
208 Petrus Renata 2003-nadal pracuje język polski
209 Piast Barbara 1978-1986 nauczanie początkowe
210 Piazdecka Dorota 1989-1991 geografia
211 Pierzak Stanisława 1983-1993 nauczanie początkowe
212 Pietroń Beata 1988-1996 nauczanie początkowe
213 Piętak Maria 1981-1984 technika
214 Plech Dorota 1984-1986 nauczyciel bibliotekarz
215 Plutka Halina 1979-1984 nauczyciel bibliotekarz
216 Polańska Teresa 1978-1990 matematyka
217 Polański Włodzimierz 1980-1987 biologia
218 Popielska Teresa 1983-1987 nauczanie początkowe
219 Pryciak-Jamrożek Marlena 2020-nadal pracuje matematyka
220 Przybylik Aniela 1982-1985 nauczyciel klasy „0”
221 Pucułek Stanisław 1986-1988 matematyka
222 Pustuła Andrzej 2000-nadal pracuje nauczanie początkowe
223 Rabiej Teresa 1990-1991 język polski
224 Radomska Maria 1978-1983 nauczyciel klasy „0”
225 Razik Bożena 1978-2002 historia
226 Rębiś Małgorzata 2007-2021 nauczanie zintegrowane
227 Rosołowska Anna 1979-1980 nauczyciel klasy „0”
228 Rycombel Agnieszka 2017-nadal pracuje nauczyciel wspomagający
229 Rykowski Grzegorz 2010-2010 historia
230 Sabatowska Ewa 1981-1984 nauczanie początkowe
231 Sala Marta 2012-2013 historia
232 Sałaj Barbara 1987-1991 nauczanie początkowe
233 Sarnot Barbara 1978-1980 kierownik świetlicy
234 Segiet Michał ks. 2021-2021 religia
235 Sidło Jadwiga 1984-1985 matematyka
236 Sieroń Gustawa 1978-1996 nauczanie początkowe
237 Sikora Maria 1983-2005 informatyka
238 Sikora Maria Elżbieta 1979-1992 matematyka
239 Skalska-Łosin Karolina 2020-nadal pracuje edukacja wczesnoszkolna
240 Skiba Jadwiga 2004-2006 język polski
241 Skołuba Bogusława 1984-1989 matematyka
242 Skrobek Iwona 2021-nadal pracuje nauczyciel wspomagający
243 Skrzeczyna Wiesław 1992-1993 kultura fizyczna
244 Skrzypczyńska Klaudia 2018-2019 język polski
245 Skwark Dorota 1990-1999 nauczanie początkowe
246 Skwarlińska Lidia 1978-1986 nauczyciel klasy „0”
247 Smagór Beata 2004-nadal pracuje pedagog szkolny
248 Sobczyk Aleksandra 2021- nadal pracuje chemia
249 Sobczyk Grażyna 1982-1987 nauczanie początkowe
250 Sobczyńska Maria 1978-2006 kultura fizyczna
251 Sobota Barbara 2007-2019 wychowawca świetlicy
252 Sochaj Teresa 1987-1989 muzyka
253 Sodel Urszula 2013-nadal pracuje matematyka
254 Sosińska Alicja 1985-1999 język polski
255 Sowińska Magorzata 1983-1990 język polski
256 Stachura Ewa 2019-nadal pracuje język niemiecki
257 Stachurska Grażyna 1981-1992 nauczyciel bibliotekarz
258 Stańczak Bogusław 1983-1991 kultura fizyczna
259 Stec Barbara 1983-1986 nauczanie początkowe
260 Stelmaszczuk Halina 1979-1980 nauczanie początkowe
261 Stępień Dariusz 2008-nadal pracuje informatyka
262 Stochnioł Halina 1983-1991 język polski
263 Stodulski Krzysztof 1984-1986 kultura fizyczna
264 Stolarczyk Grzegorz 1990-1992 religia
265 Stradomska Anna 2017-nadal pracuje chemia
266 Strycharz Paweł 1984-1985 kultura fizyczna
267 Stysiek Elżbieta 1988-1989 język rosyjski
268 Surma Piotr 2003-nadal pracuje język angielski
269 Szajniakowska Elżbieta 1984-2011 matematyka
270 Szczepanowska Iwona 1996-2004 pedagog szkolny
271 Szcześniak Ewa 1978-1998 kultura fizyczna
272 Szczukiewicz Jerzy 1978-1987 matematyka
273 Szczygielska Regina 2000-2012 nauczanie początkowe
274 Szczykutowicz Elżbieta 1986-1992 historia
275 Szczykutowicz Kazimiera 1978-1998 matematyka
276 Szeląg Urszula 2004-2010 nauczanie początkowe
277 Szelest Aleksandra 1986-2001 muzyka
278 Szlechta Urszula 1978-1983 kierownik świetlicy
279 Szlęk Maria 1979-1990 nauczyciel bibliotekarz
280 Szmerek Ewa 1978-1982 nauczanie początkowe
281 Szostak Katarzyna 2007-nadal pracuje historia
282 Szulwic Teresa 1983-1985 język polski
283 Szymczyk Elżbieta 1984-2021 kierownik świetlicy
284 Szymkiewicz Elżbieta 1988-1997 nauczanie początkowe
285 Ściana Helena 1979-1987 nauczanie początkowe
286 Śliwa Regina 2002-2019 nauczanie początkowe
287 Ślusarek Teresa 1983-1986 plastyka
288 Świat Marek 1988-1994 wychowawca świetlicy
289 Tamborowska Ewa 1984-1985 chemia
290 Telka Wiesława 1978-2005 język angielski, chemia
291 Tetelewska Halina 1978-1983 język polski
292 Toczek Barbara 1983-2000 nauczanie początkowe
293 Tofil Jadwiga 1983-1989 nauczyciel bibliotekarz
294 Tofil Tomasz 1988-1999 fizyka
295 Tomaszewska Marta 1978-1998 nauczanie początkowe
296 Trela Anna 1986-1991 technika
297 Trzcińska Aneta 2017-nadal pracuje technika
298 Trzmielewska Mariola 1984-1992 nauczyciel klasy „0”
299 Tutaj Grazyna 1990-1991 plastyka
300 Waleniak Ewa 2020-nadal pracuje geografia
301 Wawrzeńczyk Jolanta 1981-1993 nauczanie początkowe
302 Welechowicz Marta 1980-1987 nauczanie początkowe
303 Wesołowska Alicja 1981-1993 język polski
304 Wielgolaska Mirosława 2008-2009 religia
305 Wieliczko Elżbieta s.Rafaela 2009-2011 religia
306 Wieliczko Joanna s. Noemi 2014-2017 religia
307 Wielowiejska Wiesława 1985-1994 wychowawca świetlicy
308 Wierzbicka Elżbieta 1982-1987 nauczanie początkowe
309 Więckowska Marta 2006-nadal pracuje wychowanie fizyczne
310 Wiklak Urszula s. Alma 2011-2014 religia
311 Wilczyńska Anna 1978-1994 język rosyjski
312 Witkowska Aneta 1996-1997 chemia
313 Wito Grażyna 1980-1989 historia
314 Wojciechowska Małgorzata 2021-nadal pracuje nauczyciel wspomagający
315 Wojtasińska Elżbieta 1978-2015 matematyka
316 Wojtyna Jolanta 1982-1985 nauczanie początkowe
317 Wojtyniak Barbara 1994-2021 język angielski
318 Wolska Dorota 1990-2013 język polski
319 Wołoszyn Grażyna 1987-1989 nauczanie początkowe
320 Wołowiec Iwona 1982-1993 język polski
321 Woźniak Urszula 2008-nadal pracuje wychowanie fizyczne
322 Wójcik Elżbieta 2002-nadal pracuje nauczyciel bibliotekarz
323 Wójcik Henryka 1978-1997 matematyka
324 Wójcik Teresa 1984-1988 muzyka
325 Wójcik Zbigniew 1989-1990 historia
326 Wróbel Jolanta 1990-1992 nauczanie początkowe
327 Zaborek Anna 1982-2014 nauczanie początkowe
328 Zaborowska Izabela 1983-1984 nauczyciel klasy „0”
329 Zając Ewa 1985-1986 plastyka
330 Zapała Barbara 1978-1999 fizyka
331 Zarychta Andrzej 1992-1999 kultura fizyczna
332 Zemsta Irena 1980-1993 fizyka
333 Zielińska Elżbieta 2002-2007 historia
334 Zielińska Jolanta 1988-1989 plastyka
335 Zubko Włodzimierz 1978-1983 wychowawca świetlicy
336 Zych Bożena 2003-2010 wychowawca świetlicy
337 Zygulska Jolanta 1979-1998 technika
338 Żal Małgorzata 1981-1986 nauczanie początkowe
339 Żmuda Jadwiga 1978-1987 geografia