Uczeń roku

Rok szkolny Imię i nazwisko
2020-2021 Wojciech Graba
Cezary Kromer
Kamil Mazur
2019-2020 Bianka Beń
Wojciech Graba
2018-2019 Zuzanna Zielińska
Anna Kołton
Anna Wieczorek
Wojciech Graba
Oliwia Glita
Natalia Jantarska
Dorota Piwko
Marcelina Kępa
Maja Choińska
Małgorzata Cedro
Kamil Mazur
2017-2018 Agata Borycka
Hanna Kwiecińska
Anna Kołton
Piotr Gała
Wojciech Graba
Natalia Jantarska
Marcelina Kępa
2016-2017 —————-
2015-2016 Oliwia Obłąk
Hanna Pisarczyk
2014-2015 Magdalena Gała
2013-2014 Piotr Sieczka
2012-2013 Zuzanna Kusiak
Martyna Michalik
2011-2012 Natan Barwiński
2010-2011 Aleksandra Gałkiewicz
2009-2010 Patrycja Czekaj
2008-2009 Magdalena Misztal
2007-2008 Przemysław Białoń
Kamila Borto
Joanna Dreczka
Katarzyna Majchrzak
Sebastian Pietrala
Daria Szota
2006-2007 Magda Dudzik
Monika Pytlewska
Katarzyna Oleś
Marta Futrak
2005-2006 Magdalena Drezno
Wojciech Ćwiek
2004-2005 Dominika Nowak
Tomasz Zgiep
2003-2004 Zuzanna Gajek
Aneta Wrona
2002-2003 Agnieszka Utrutko
2001-2002 Żaklina Skowrońska
2000-2001 Szymon Sarna
1999-2000 Szymon Urban
Szymon Żaba-Żabiński
1998-1999 Wojciech Derek
1997-1998 Małgorzata Rosolak
1996-1997 Tomasz Czapla
1995-1996 Karol Żukowski
1994-1995 Paulina Święcicka
1993-1994 Ewa Lato
1992-1993 Michał Rykowski
1991-1992 Beata Szwarc
1990-1991 Inga Jóźwik
Paweł Tambor
1989-1990 Paulina Rok
Adam Misiorek
1988-1989 Adam Gołąb
1987-1988 Rafał Lużyński
1986-1987 Marcin Malicki
1985-1986 Grzegorz Buchcic
Nagroda Staszicowska
Rok szkolny Imię i nazwisko
2020-2021 Wojciech Graba
2019-2020 —————-
2018-2019 Agata Borycka
Anna Kołton
Dawid Wypych
2017-2018 —————-
2016-2017 —————-
2015-2016 Grzegorz Baniak
Oliwia Obłąk
Hanna Pisarczyk
2014-2015 Magdalena Gała
Olga Pytlewska
2013-2014 Aleksandra Bator
Cyprian Nawara
2012-2013 Karolina Jastrzębska
Zuzanna Kusiak
Jan Matla
Małgorzata Misztal
2011-2012 Natan Barwiński
Dominika Łuc
Patryk Pietrala
2010-2011 Dominika Łuc
Patryk Pietrala
2009-2010 Wioletta Dorobek
Maria Hermanowska
Maria Kotulska
Julia Michalik
Katarzyna Potocka
2008-2009 Magdalena Misztal
Wiktor Dziubek
Kamila Fijołek
Mikołaj Matla
Michał Majchrzak
Patrycja Tomasiak
2007-2008 Przemysław Białoń
Joanna Dreczka
Wiktoria Nawara
2006-2007 Magda Dudzik
Monika Pytlewska
Katarzyna Oleś
Marta Futrak
2005-2006 Magdalena Drezno
2004-2005 brak
2003-2004 Zuzanna Gajek
2002-2003 Agnieszka Utrutko
Sportowiec Roku
Rok szkolny Imię i nazwisko
2020-2021 Maja Pulut
2019-2020 Maja Choińska
2018-2019 Piotr Zając
Maja Pulut
2017-2018 —————-
2016-2017 —————-
2015-2016 Paulina Bator
2014-2015 Maciej Wójcik
2013-2014 Aleksandra Bator
2012-2013 Patryk Kurek
2011-2012 —————-
2010-2011 Adrianna Jędrzejczyk
2009-2010 Anna Sobańska
2008-2009 Radosław Baran
Adrian Jędrzejewski
Talent Artystyczny Roku
Rok szkolny Imię i nazwisko
2020-2021 Odetta Relidzyńska
2019-2020 Miła Starodub
2018-2019 Anna Kołton
Ewa Hlebicka-Józefowicz
2017-2018 Hanna Kwiecińska
2016-2017 —————-
2015-2016 —————-
2014-2015 —————-
2013-2014 —————-
2012-2013 —————-
2011-2012 —————-
2010-2011 —————-
2009-2010 Magdalena Skorupska
2008-2009 Anna Cebulska