Konkurs plastyczny dla kl. 4

W dniu 26.01.2024 odbył się w naszej szkole konkurs plastyczny dla klas czwartych „Życie i twórczość Witolda Lutosławskiego”. Celem konkursu jest zapoznanie uczniów z życiem i stylem twórczości Witolda Lutosławskiego, uczczenie 30 rocznicy śmierci kompozytora, rozbudzenie wśród uczniów zamiłowania do muzyki poważnej, rozwijanie umiejętności i zdolności plastycznych wśród dzieci, korelacja plastyki, muzyki i literatury w kształceniu dziecka, prezentacja dziecięcej twórczości plastycznej.

Konkurs wygrali uczniowie: I miejsce – Alicja Kowal klasa 4a

II miejsce – Szymon Mazur klasa 4c

III miejsce – Hanna Glapiak klasa 4b

Wyróżnienia otrzymali: Oliwia Sielska kl. 4b, Lena Makowska kl.4a, Maria Mazur kl. 4c, Maria Kułagowska 4b, Gabriela Szałas kl. 4b.

Serdecznie gratulujemy wygranym.

Organizacja i przeprowadzenie konkursu: p. Marzena Kwiecień, p. Małgorzata Walczak.