Szkolne Koło Wolontariatu „Jedynka” w akcji „TAK, POMAGAM”!

W Ogólnopolską Zbiórkę Żywności Caritas „TAK, POMAGAM!”, która odbyła się w dniach 08 i 09 grudnia 2023 r., po raz kolejny, nie mogło się nie włączyć nasze Szkolne Koło Wolontariatu „JEDYNKA”, także we współpracy z Charytatywnym Stowarzyszeniem Życia Ewangelicznego Osób Świeckich z parafii św. Józefa Robotnika.

Jak w poprzednim roku tak i teraz, nasze dzielne Wolontariuszki bardzo aktywnie włączyły się w tak szlachetną zbiórkę żywności długoterminowej dla osób ubogich, w sklepie spożywczym „Biedronka” (Szydłówek Górny, Bocianek). Z radosnym sercem i uśmiechem na ustach, rozdając ulotki z listą niezbędnych produktów, zachęcały klientów sklepu do zakupu dodatkowych rzeczy dla biednych i zostawienie ich po zapłaceniu w kasie, w specjalnym i oznakowanym przez Caritas koszu przygotowanym do odbioru produktów. Wolontariuszki pomagały również w segregacji i pakowaniu zebranych darów.

Gratulujemy Wszystkim naszym Wolontariuszkom i dziękujemy!

Szkolne Koło Wolontariatu „JEDYNKA”,

ks. Konrad Walerczak,