Konkurs NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA ŚWIĄTECZNA 2023

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie na wykonanie najpiękniejszej ozdoby z okazji świąt Bożego Narodzenia. Do konkursu można zgłaszać: ozdoby choinkowe, szopki, stroiki, itp.

Cele konkursu:

• kultywowanie wśród uczniów tradycji świątecznych i stworzenie uczniom możliwości prezentacji własnych dokonań twórczych związanych z tradycją Świąt Bożego Narodzenia.
  • rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej i społecznej uczniów
  • rozwijanie wrażliwości estetycznej i inwencji poprzez zastosowanie różnorodnych materiałów.

Zadanie konkursowe:

Materiały i technika wykonania pracy jest dowolna, można używać materiałów naturalnych, szyszek, drewna, sznurka, papieru i bibuły, gliny, przedmiotów do recyklingu itp. Ozdoby można wykonać samodzielnie lub z pomocą rodziców. Do wykonanej pracy należy dołączyć karteczkę z danymi uczestnika konkursu ( imię i nazwisko, klasa).

Prace oceniane będą w kategoriach: kl. 1-3, kl. 4-6, kl. 7-8

Termin dostarczania prac:

Prace należy dostarczyć do 5 GRUDNIA 2023 r. do p. Marzeny Kwiecień, p. Iwony Tusznio, p. Agnieszki Rycombel.

Wybrane prace z każdej kategorii wiekowej zostaną nagrodzone i wyróżnione.

O wyłonieniu zwycięzców konkursu zdecyduje komisja konkursowa. Prace oceniane będą według następujących kryteriów:

• oryginalność
  • pomysłowość
  • estetyka wykonania
  • zastosowanie elementów ekologicznych.

Wszystkie prace zostaną wystawione na kiermaszu świątecznym, z którego dochód zostanie przeznaczony na remont szatni szkolnej.

Fot. 12138562 Pixabay