Świetlicowy Konkurs z okazji 11 LISTOPADA

10 listopada 2023 roku w świetlicy szkolnej odbył się Świetlicowy Konkurs Poezji Patriotycznej „Polsko – Ojczyzno moja”, który nawiązywał do Święta Odzyskania Niepodległości.

Święto 11 listopada obchodzone jest dla upamiętnienia odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku. Poświęcone jest pamięci tych, którzy dla Ojczyzny poświęcili zdrowie, a niejednokrotnie oddali swoje życie.

To wydarzenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem wśród uczniów klas I-III, jak i wśród ich rodziców, którzy zaszczycili nas swoją obecnością.

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki Konkurs:

I miejsce – Sylwia Kruk klasa 1b
II miejsce – Nela Kula klasa 3c, Hubert Kierkuś klasa 3a
III miejsce – Nikola Futer klasa 2b, Adam Majsak klasa 2a

Wyróżnienia: Nina Ajchel klasa 3c, Oliwia Ciupińska klasa 2c, Nela Łukaszewska klasa 2b, Franciszek Gębski klasa 2b,  Maja Pałys klasa 2b, Marian Filipovych klasa 3a, Pola Mieszczankowska klasa 1a, Maria Ignacok klasa 1b,  Julia Matyjasik klasa 1b,  Aleksandra Ambryszewska klasa 1b,  Berenika Nartowska klasa 1b,  Zuzanna Nowak klasa 1c, Weronika Stańczak klasa 1c, Emilia Filipczak klasa 1c, Aleksandra Podkowa klasa 1c, Wiktoria Wujek klasa 1c, Leon Brych klasa 1c, Tymon Zmarzliński klasa 1c, Antoni Zatelmajer z klasy 1c.

Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom i dziękujemy wszystkim Uczestnikom za udział w Konkursie.

Podczas konkursu został wykorzystany sprzęt zakupiony w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości”.

Organizatorzy:
Anna Borowska – nauczyciel języka polskiego