Spotkanie klas bilardowych z zawodnikami NOSAN Kielce

W piątek 5 maja 2023 r. uczniowie klas bilardowych spotkali się z zawodnikami NOSAN Kielce Tomaszem Kapłanem i Sebastianem Batkowskim. Uczniowie jak zawsze mieli dużo pytań do profesjonalnych zawodników, jednak Panowie cierpliwie i wyczerpująco na wszystkie odpowiadali. Następnie w nagrodę nasi mali bilardziści zaśpiewali specjalnie dla nich piosenkę „Bilard to styl życia”.

Zawodnicy NOSAN Kielce jednak nie pozostali dłużni i po chwili to oni sprawdzili co dzieciaki wiedzą już o bilardzie i sprzęcie bilardowym. Szybko jednak okazało się, że uczniowie naszych klas bilardowych mają nie tylko dużą wiedzę, ale też spore umiejętności.

Na koniec zawodnicy zaprezentowali również kilka trików bilardowych, a uczniowie mogli wykonać kilka zaproponowanych przez nich ćwiczeń, które wcale nie były dla nich tak proste.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Agnieszka Siwek

Katarzyna Ostrowska