Międzyszkolny Konkurs Taneczny

„Dance ma sens”

Celem dwudniowej rywalizacji szkół  było popularyzowanie różnych form tanecznych, wymiana doświadczeń oraz integracja środowiska tanecznego.

23 kwietnia po raz pierwszy odbył się II Międzyszkolny Konkurs Taneczny ”Dance ma sens”, który przeznaczony był dla uczniów klas 1-3, wzięło w nim udział 150 uczniów z kieleckich  szkół podstawowych.

Sukcesy naszych uczennic w II Międzyszkolnym Konkursie Tanecznym „Dance ma sens” to:

KATEGORIE WIEKOWE:

Kategoria Taneczna – Formacja 1 klasa :

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kielcach: Sylwia Kruk, Anna Walczak, Iga Wieczorek, Julia Matyjasik, Kateryna Spasonova, Berenika Nartowska, Marysia Ignacok

Kategoria Taneczna – Solo 1 klasa :

Wyróżnienie – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kielcach: Emilia Filipczak

24 kwietnia był to już VI Międzyszkolny Konkurs Taneczny „Dance ma sens”, ale po raz drugi pod patronatem Świętokrzyskiego Kuratorium Oświaty w Kielcach. Konkurs ten przeznaczony był dla uczniów klas 4-8 z powiatu kieleckiego, do którego  zgłosiło się ponad 200 uczniów.

Sukcesy naszych uczennic w IV Międzyszkolnym Konkursie Tanecznym „Dance ma sens” to:

KATEGORIE WIEKOWE:

Kategoria Taneczna – Duet 4-5 klasa:

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kielcach : Anna Grabczak i Yanina Nehrebetska

Kategoria Taneczna – Formacja 4-5 klasa

III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kielcach : Zuzanna Konecka, Aleksandra Karpacz, Aleksandra Rębiś, Aleksandra Basiak, Magdalena Religa, Joanna Musiał, Marcelina Graba

Kategoria Taneczna – Duet 6-8 klasa:

Wyróżnienie – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kielcach: Zuzanna Chechelska i Nikola Stachura- Paradowska

Kategoria Taneczna – Solo 6-8 klasa:

Wyróżnienie – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kielcach: Liliana Prucia

Życzymy dalszych sukcesów !!!!

Opiekunowie:
Ewa Nowak