Koncert charytatywny

Serdecznie zapraszamy!!!

Na koncert charytatywny, którego celem jest pozyskanie funduszy na POMOC Leszkowi Salvie – reportera i wydawcy TVP3 Kielce.

Kim jest Leszek Salva?
To znany dziennikarz, który od lat zajmuje się kieleckim sportem . W listopadzie 2021 roku uległ rozległemu wylewowi. Teraz, kiedy jego stan się poprawił, musiał poddać się żmudnej i kosztownej rehabilitacji. Koszt rehabilitacji to ok 28 tysięcy miesięcznie. Pan Leszek jest nam szczególnie bliski, gdyż był częstym gościem naszej placówki i relacjonował nasze szkolne wydarzenia sportowe związane z bilardem.

Prosimy o pomoc i wsparcie finansowe. To jedyny sposób na powrót

pana Leszka Salvy do sprawności.

Zbieranie gotówki do puszek odbywać się będzie podczas koncertu charytatywnego w formie widowiska muzyczno-tanecznego w Wojewódzkim Domu Kultury – 13.05.2023 roku . Koncert poprowadzi  Mateusz Lutwin – Agencja Artystyczna MAT ART.

Pobierz plakat (pdf)