Dzień Kota

Z okazji Światowego Dnia Kota, który przypada w ten piątek (17.02.2023), zapraszamy dzieci z klas I-III do wspólnej zabawy.

1. W tym dniu uczniowie mogą przebrać się za kota, domalować sobie wąsy, doczepić ogon, czy też przynieść swoją maskotkę kota. Nagrodą za ciekawe „kocie”stylizacje i najsympatyczniejsze maskotki będą drobne upominki.

2. Świetlica SP1 organizuje konkurs plastyczny „Kot moim Przyjacielem”. Prace w formacie A4 lub A3, wykonane dowolna techniką należy składać do 21.02.2023r. w świetlicy. Odpowiedzialne za konkurs są p. Agnieszka Siwek i p. Klaudia Gola.

Cele konkursu:

– wyrabianie szacunku do zwierząt,

– rozwijanie aktywności twórczej,

– rozwijanie kreatywnych pomysłów.

3. Świetlica SP1, Mały Samorząd Szkolny i Szkolne Koło Wolontariatu „Jedynka” zaprasza do udziału w akcji PAKA DLA ZWIERZAKA. Jak zwykle zbierać będziemy suchą i mokrą karmę dla zwierząt, kocyki i inne gadżety, które przekażemy do Schroniska dla Zwierząt w Rytlowie. Przy głównym wejściu do szkoły będzie stało specjalnie oznaczone kartonowe pudło, do którego prosimy wkładać przyniesione dary (proszę je podpisać swoim imieniem i nazwiskiem, oraz klasa).

Zachęcamy do włączenia się w akcję i wspólną zabawę!

Organizatorzy:
Świetlica szkolna SP1
Mały Samorząd Szkolny
Szkolne Koło Wolontariatu „Jedynka”