Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznymw ramach Światowego Tygodnia Zwierzątpt. „Psiaki, Kociaki i inne Zwierzaki”

Dnia 11 X 2021r. odbyła się uroczystość wręczenia nagród LaureatomOgólnopolskiego Konkursu Plastycznegow ramach Światowego Tygodnia Zwierzątpt. „Psiaki, Kociaki i inne Zwierzaki” organizowanego przez Dom Kultury Zameczek w Kielcach.

Na konkurs wpłynęło 657 prac zgodnych z regulaminem. Wśród wyróżnionych laureatów znalazła się uczennica naszej szkoły Gabriela Matałowska z klasy 5b i jej praca „Kot w chmurach” wykonana na zajęciach koła plastycznego, działającego w naszej szkole. Serdecznie gratulujemy Gabrysi i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu z naszej szkoły, którym bliskie jest przesłanie „Miarą człowieczeństwa jest jego stosunek do zwierząt.”

Marzena Kwiecień