Nakręcenie na DOBRĄ POMOC wzrasta!

Nasze Wielkie Serce „JEDYNKI”, pojemnik na plastikowe nakrętki, który stoi przed budynkiem szkolnym, jak również Serce „Józefa” przy kościele parafialnym „napełnia się” nakrętkami w sposób stały i dość szybko. Można dostrzec coraz więcej osób zainteresowanych taką formą pomocy, która przyczynia się do kształtowania wśród nas postawy ekologicznego miłosierdzia wobec chorych i podopiecznych kieleckiego Hospicjum im. Św. Matki Teresy z Kalkuty.

Przypomnijmy, nasza Szkoła przez systematyczne zbieranie plastikowych nakrętek pomaga Hospicjum im. Św. Matki Teresy z Kalkuty, a także choremu 12-letniemu Wiktorowi, który z zebranych nakrętek uzyskuje środki pieniężne na niezbędną dla Niego, stałą rehabilitację.

Ostanie zebrane nakrętki z XI Serca Józefa, dzięki naszym wolontariuszom, trafiły do rodziny chorego Wiktora!

Dziękujemy Wszystkim, którzy zbierając nakrętki, stają się nakręconymi na dobrą pomoc, tym razem dla Wiktora!

Bardzo dziękujemy! BÓG ZAPŁAĆ!

ks. Konrad Walerczak,
ks. Dariusz Węgrzyn,