Nakręceni na DOBRĄ POMOC!

Zbieranie plastikowych nakrętek staje się coraz bardziej stylem naszego życia, ekologicznym wyrazem miłosierdzia wobec potrzebujących. Nasza społeczność szkolna, mieszkańcy Bocianka i wielu innych mieszkańców parafii św. Józefa Robotnika w Kielcach, włączyła się już na stałe w zbiórkę plastikowych nakrętek na rzecz osób chorych, w ramach inicjatywy POLA NADZIEI, w kolejnym roku 2021/2022.

Tym razem nasi drodzy Wolontariusze „opróżnili” VI Serce JEDYNKI, X Serce Józefa i dostarczyli zapakowane w worki nakrętki dla rodziny chorego, 12-letniego Wiktora, która je następnie zamienia na konieczne środki na stałą rehabilitację chłopca.

Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział, jeżeli chodzi o uczniów naszej Szkoły, nakrętki możemy przynosić do p. Krystyny Banasik, otrzymując przy tej okazji również odpowiednie dodatnie punkty z zachowania (potem nakrętki wrzucamy do Serca JEDYNKI przed budynkiem szkoły).

Nakręceni na DOBRĄ POMOC chorym, nakręcajmy do podobnej postawy i innych!

W imieniu chorego Wiktora, gratulujemy i dziękujemy Wszystkim Małym i Wielkim „nakręconym” Ofiarodawcom!

ks. Konrad Walerczak,
ks. Dariusz Węgrzyn,