Młodzieżowy zawód TikToker- spotkanie z Patrykiem Zapałą

Uczniowie klasy 6a spotkali się z absolwentem naszej szkoły Patrykiem Zapałą – znanym polskim TikTokerem, który występuje pod nickiem @colorowyy. Patryk opowiedział uczniom 6a o początkach swojej działalności w mediach społecznościowych, realizacji planów podkreślając przy tym jak ważna jest wiara w swoje marzenia i w to co robimy. Zwracał uwagę na pozytywny przekaz w sieci. Obecnie prowadzanie kanału i działania w social mediach to jego praca. Przedstawił codzienne obowiązki, blaski i cienie tego zawodu podkreślając przy tym,że wymaga on dużo kreatywności. Chętnie odpowiadał na pytania uczniów dotyczące nagrywania filmików, hejtu w sieci, współpracy z innymi TikTokerami. Nie obyło się bez wspomnień z czasów kiedy @colorowyy uczęszczał do naszej Jedynki. Spotkanie zakończyło się wspólnymi zdjęciami i rozdaniem autografów przez naszego gościa.

Patrykowi dziękujemy za poświęcony czas i niezapomniane emocje.

Anna Mazur