Wyniki konkursu plastycznego dla klas 1-8 na wykonanie Kartki Wielkanocnej z życzeniami w języku angielskim i niemieckim.

Wysyłanie kartek to jedna z tradycji związanej ze Świętami Wielkanocnymi. Kartka świąteczna może mieć różne formy. Dzisiaj, wiele osób przesyła życzenia za pomocą telefonu lub komputera. Na szczęście, w dobie rozwoju informatyki, nie zapominamy o wysyłaniu kartek świątecznych tradycyjną drogą pocztową. Adresaci kartek świątecznych, zachwyceni ich wykonaniem oraz treścią życzeń, zatrzymują je na długo.

Najpiękniejsze kartki świąteczne to te, które powstają własnoręcznie wykonane przez dzieci, ozdabiane różnymi technikami, z życzeniami płynącymi prosto z serca, szczególnie w języku obcym.
I właśnie takie kartki wykonali nasi uczniowie. Dziękujemy wszystkim za wzięcie licznego udziału w konkursie – wpłynęło do nas ponad 50 prac. Z radością przedstawiamy wyniki konkursu plastycznego „Kartka Wielkanocna”. Wszystkim uczestnikom konkursu oraz laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w przyszłorocznym konkursie.

Laureatami konkursu zostali:

Język niemiecki:
miejsce I – Kamil Mazur 6a
miejsce II – Patrycja Marczyk 8b
miejsce III – Amelia Król 8c

Bianka Beń z klasy 8c
Klaudia Durlik 7c

Język angielski klasy I-III:
miejsce I – Kusztal Zosia 1a
miejsce II – Izabela Kubicka 1c
miejsce III – Łabuz Filip 1a

Sołtysiak Zosia 1c