Ogólnopolski projekt – „MISJE Z PASJĄ”

Wychowawcy klas 1-3 wraz ze swoimi uczniami tj.: p. Iwona Kościelecka z kl. 1a, p. Ewa Nowak z kl. 1b, p. Karolina Skalska-Łosin z kl. 1c, p. Kinga Kozieł z kl. 2a, p. Elżbieta Lis z kl. 2b, p. Andrzej Pustuła z kl. 3a, p. Marta Okopień z kl. 3a oraz katecheci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kielcach realizują Ogólnopolski projekt „MISJE Z PASJĄ”.   Dzięki współpracy z Dyrekcją Szkoły oraz osobistemu zaangażowaniu uzyskaliśmy błogosławieństwo Biskupa Kieleckiego Jana Piotrowskiego. Ordynariusz Diecezji Kieleckiej wyraził swoją radość i wdzięczność za wszelki podejmowany trud, życzy nam wielu łask i duchowych owoców na drodze realizacji projektu.

Nasz projekt docenia także Wojewoda Świętokrzyski – Pan Zbigniew Koniusz, który obejmuje nasze dzieło patronatem honorowym. Pan Wojewoda przesyła nam serdeczne pozdrowienia oraz życzenia sukcesów w organizacji inicjatyw związanych z realizacją przedsięwzięcia.

Dziękujemy Księdzu Biskupowi oraz Panu Wojewodzie Świętokrzyskiemu za okazane nam zaufanie, za życzliwość i dobre słowa życzeń!

Wychowawcy klas 1-3 oraz Katecheci SP1