Stacje Drogi Krzyżowej

W ramach realizacji Ogólnopolskiego projektu „Misje z Pasją” uczniowie naszej szkoły, wzięli udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Parafię św. Józefa. Na swoich rysunkach dzieci przedstawiły stacje Drogi Krzyżowej. Z entuzjazmem i z miłością prezentowali elementy pasji Pana Jezusa. Najlepsze prace zgłosili: Zofia Sołtysiak – kl. 1c, Filip Łabuz – kl. 1a, Julia Woźniak – kl. 1a, Maria Mazur – kl. 1c, Małgorzata Adydan – kl. 2a, Marcelina Graba – kl. 2a oraz Jadwiga Cedro – kl. 2a.

W okresie wielkiego postu uczniowie klas 3a i 3b reprezentowali naszą szkołę w Parafii św. Józefa czytając rozważania Męki Pańskiej. W ramach projektu „Misje z Pasją” pogłębiali znajomość duchowości pasyjnej.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 realizują projekt pod kierunkiem wychowawców klas 1-3 i katechetów.

Wychowawcy klas 1-3 oraz Katecheci SP1