Uwaga Konkurs!

„W poszukiwaniu urokliwych miejsc mojego miasta”

Zapraszam wszystkich uczniów utalentowanych plastycznie

do wzięcia udziału w IV edycjiMiejskiego Konkursu Plastycznego

Nauczyciel geografii

Ewa Waleniak

REGULAMIN KONKURSU

1. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie klas I – VIII szkół podstawowych, którzy wykonają pracę indywidualnie.
  • Zadaniem uczestnika jest wykonanie pracy plastycznej zgodnej z tematem konkursu.
  • Konkurs obejmuje pracę malarską (akwarela, tempera, pastel, malarskie techniki mieszane), o formacie A3 (kartka z dużego bloku).
  • Każda praca winna być na odwrocie opieczętowana przez szkołę oraz powinna zawierać następujące dane: imię i nazwisko autora, wiek autora – klasę, adres i nazwę szkoły, imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem, którego praca została wykonana (pismo czytelne).
  • Do pracy obowiązkowo należy dołączyć oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych (wzór w załączeniu).
  • Prace należy przesłać na adres: Szkoła Podstawowa nr 25 im. Kornela Makuszyńskiego 25-640 w Kielcach, ul. Jurajska 7. Termin nadsyłania prac mija dnia 26 kwietnia  2021 r.
  • Nadesłane na konkurs prace będą oceniane i nagradzane w następujących kategoriach wiekowych: klasy I – III, IV- V, VI – VIII.
  • Organizatorzy konkursu przewidują dyplomy i nagrody rzeczowe dla autorów prac nagrodzonych i wyróżnionych oraz ich opiekunów.
  • Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zatrzymania prac nagrodzonych i wyróżnionych oraz wyboru prac na  pokonkursową wystawę online, publikowaną na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 25 w Kielcach, Samorządowego Ośrodka Doradztwa Metodycznego  i Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach, Ośrodka Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej w Kielcach.
  1. Podsumowanie konkursu odbędzie się w czerwcu 2021 r. O wynikach konkursu, wirtualnej wystawie prac oraz sposobie odbioru nagród organizatorzy poinformują szkoły uczestniczące w konkursie  drogą elektroniczną.
  1.  Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez organizatora danych osobowych uczestnika konkursu zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r.) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych dla celów związanych z przeprowadzeniem konkursu przez organizatorów.
  1. Nadesłanie prac na konkurs oznacza akceptację warunków konkursu.
  1. Wszelkie informacje na temat konkursu udziela Pan Mirosław Piątkowski w Szkole Podstawowej nr 25 w Kielcach, ul. Jurajska 7, tel. 41 36 76 487 lub e-mail: mirek349@vp.pl