Bilardziści na sankach!

W sobotę, 20 stycznia, w ramach integracji klasa 1c – bilardowa, wybrała się razem na sanki. Dzieciom towarzyszyli rodzice, a do zabawy dołączyli nauczyciele: wychowawca p. Karolina Skalska-Łosin oraz nauczyciel wychowania fizycznego i bilarda p. Łukasz Kurek. Wspólne zjazdy miały miejsce na górkach w parku Dygasińskiego. Dobra pogoda dopisywała przez cały czas.

Na samym początku odbyła się bitwa na śnieżki pomiędzy nauczycielami a uczniami. Trzeba przyznać, że dzieci wykazały się o wiele lepszą celnością. Następnym etapem zabawy było wspólnie lepienie bałwanów. Powstały wspaniałe budowle, w tworzenie których zaangażowali się również rodzice. Zimowe szaleństwo zakończyły zjazdy na sankach. Śmiech i okrzyki radości niosły się po całym parku.

Dziękujemy za wspólną zabawę.

Karolina Skalska-Łosin
Łukasz Kurek