II miejsce dla Miły Starodub w XI Świętokrzyskim Konkursie Poezji w Języku Angielskim

Dnia 11 grudnia 2019 r. odbył się XI Świętokrzyski Konkurs Poezji w Języku Angielskim zorganizowany przez Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli we współpracy z wydawnictwem Pearson Longman i Wojewódzką Biblioteką Publiczną. W konkursie wzięli udział uczniowie klas 7 i 8 ze szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego.
Wszyscy występujący zaprezentowali niezwykłe uzdolnienia artystyczne i piękną angielszczyznę.Poziom występów był bardzo wysoki. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy 8 A- Miła Starodub. Przedstawiła wiersz Elizabeth Jennings pt.”Friends” i wiersz Johna Frosta pt. „Stopping by woods on a snowy evening”.Talent Miły i jej interpretacja wierszy zostały docenione przez jury, nasza uczennica zdobyła II miejsce w konkursie. Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów.

Barbara Wojtyniak-nauczyciel języka angielskiego