„TALENTY JEDYNKI 2019”

W tym roku wiosnę przywitaliśmy ze śpiewem i w tanecznych pląsach.

Podczas tegorocznych „Talentów Jedynki” zaprezentowało się 15 uczniów. Wysłuchaliśmy pięciu piosenek i czterech recytacji wierszy. Kibicowaliśmy dwóm pokazom akrobatycznym oraz trzem pokazom tanecznym. Imprezę zakończył występ naszego szkolnego perkusisty.

Każdy występujący uczeń otrzymał pamiątkowy puchar ufundowany przez Radę Rodziców.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom „Talentów Jedynki 2019” oraz ich rodzicom !!!

Tego samego dnia, tj. 22 marca, odbył się również konkurs na strój związany z wiosną „Zaklinamy wiosnę!” Starsi uczniowie, kolorowo przebrani, mogli otrzymać tzw. „kupon bezpieczeństwa”, a młodsi smaczne galaretki ufundowane przez Samorząd Uczniowski.

Opiekunki Samorządu Uczniowskiego dziękują za współpracę Radzie Rodziców, p. E. Litwinek, p. U. Woźniak oraz uczniowi N. Chrobotowi.