Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Literacko – Plastycznym ,,Świat książek w ilustracjach”

W dniu 15 marca 2019 r. w IV LO w Kielcach  odbyło się uroczyste podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Literacko – Plastycznego  ,,Świat książek w ilustracjach” zorganizowanego pod Honorowym Patronatem Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty. Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klasy 8c – Wiktoria Qeisi i Zuzanna Zielińska. Dziewczyny wykonały piękne ilustracje do ,,Quo vadis” Sienkiewicza i ,,Zemsty” Aleksandra Fredry.  Zuzannie Zielińskiej udało się zdobyć wyróżnienie w konkursie. Gratulujemy serdecznie.

Dorota Broniś