Nagrodzone prace

Rozstrzygnięcie konkursu „Pocztówka z wakacji”

W dniu 31 października 2017 r. odbyło się wręczenie nagród w wewnątrzszkolnym konkursie plastycznym „Pocztówka z wakacji”. Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
W kategorii klas I-III nagrodzeni zostali: Karol Krzemiński (I miejsce), Agata Durlik (II miejsce) oraz Zuzanna Glapiak (III miejsce).
W kategorii klas IV-VII nagrody otrzymali: Oliwia Glita (I miejsce), Julia Olszak (II miejsce) i Szymon Dąbrowski (III miejsce).
Jury w składzie: Elżbieta Wójcik (wice dyrektor), Anna Materny (plastyk), Małgorzata Rębiś (edukacja wczesnoszkolna), Monika Gołąbek (edukacja wczesnoszkolna, geografia) oceniając prace kładło nacisk na: oryginalność i pomysł, samodzielność wykonania pracy, technikę wykonania oraz wrażenia estetyczne.
Decyzją jury wyróżnienia otrzymały prace: Magdaleny Mataniny, Kamila Mazura oraz Karoliny Plech (z klas I-III) oraz Klaudii Durlik i Małgorzaty Detki (z klas IV-VII).

Serdecznie dziękuję za duże zainteresowanie konkursem i zachęcam do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu.

Monika Gołąbek