V FESTIWAL KREATYWNYCH ŚWIETLIC

Dnia 17 kwietnia 2024 r., w Szkole Podstawowej Integracyjnej nr 11 im. Bohaterów Warszawy w Kielcach odbył się V FESTIWAL KREATYWNYCH ŚWIETLIC. Na szkolnej scenie wystąpili uczniowie z 11 kieleckich szkół podstawowych: SP nr 1, SP nr 4, SP nr 5, SP nr 8, SPIn11, SP nr 13, SP nr 18, Zespół Szkół nr 1 Specjalnych, SP nr 28, SP nr 31 z Oddziałami Integracyjnymi oraz SP nr 39, którzy zaprezentowali wybrane przez siebie kreatywne działania podejmowane w szkolnych świetlicach.

Dzieci przedstawiły występy artystyczne, spektakle teatralne, galerie prac plastycznych, prezentacje, recytacje wierszy. Świetliczaki wykazały się kreatywnością i pokazały swoje talenty, zainteresowania i pasje, a nauczyciele mieli okazję do podzielenia się swoimi doświadczeniami.

Naszą szkolną świetlicę reprezentowały: Maria Cedro 2b, Nikola Futer 2b, Aleksandra Podkowa 1c, Julia Saletra 2b, Maja Sidło 2b, Weronika Stańczak 1c, Natalia Walasek 2b, Iga Żołądek 2b. A występ był przygotowany pod czujnym okiem wychowawcy świetlicy p. Honoraty Mieszczankowskiej.

Organizatorem imprezy był Samorządowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach oraz Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 11 w Kielcach.

V Festiwal Kreatywnych Świetlic za nami – Oficjalna strona internetowa Miasta Kielce

Honorata Mieszczankowska – wychowawca świetlicy
Agnieszka Rycombel – kierownik świetlicy