Wycieczka do Warszawy- klasy 3c i 4c

Z okazji Dnia Kobiet klasy 3c i 4c pojechały na wycieczkę do Warszawy, gdzie w Teatrze Capitol obejrzały piękny i poruszający musical „Dreams”. To pełna emocji opowieść o relacjach – rodzica i dziecka, nauczyciela i ucznia. Historia o współczesnych problemach i wyzwaniach, przed którymi stoją dzieci, młodzież i dorośli. Fabuła spektaklu dotyczy m.in. kwestii okazywania szacunku i problemu przemocy w szkole. Co więcej, w spektaklu pojawiają się wątki proekologiczne.

Po obejrzanym spektaklu spacerem ruszyliśmy do Zamku Królewskiego. Zanim tam dotarliśmy zjedliśmy obiad w restauracji McDonald. W Zamku Królewskim obejrzeliśmy: pomieszczenia urządzone na wzór królewskich lub arystokratycznych pomieszczeń reprezentacyjnych z pierwszej połowy XVIII wieku, Apartamenty Królewskie, salę balową czy tronową, obrazy Jana Matejki, a także kaplicę. Dzieci oglądały wystawy z zachwytem. Wyjazd był wyjątkowy i z pewnością zostanie w pamięci uczniów.

Klaudia Gola- wychowawca klasy 3c

Anna Borowska – wychowawca klasy 4c