Świetlicowy turniej gier i zabaw „GORĄCA ZIMA” fair play

1 lutego 2024 roku odbył się Świetlicowy turniej gier i zabaw „GORĄCA ZIMA” fair play dla dzieci z klas I-III, który przebiegał w wyjątkowo gorącej atmosferze.

Rywalizacja była zacięta i dostarczyła dużo emocji. Podczas turnieju wszyscy z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyli w każdej konkurencji, byli niesamowicie skupieni i zmotywowani. Wspierali się nawzajem i przestrzegali wszystkich zasad prawdziwej sportowej rywalizacji.

Podczas trwania imprezy zawodnikom zostało objaśnione znaczenie zwrotu fair play. Dzieci dowiedziały się, że zwycięstwo nie jest celem, które należy osiągać za wszelką cenę. Postawa fair play przejawia się w uczciwym przestrzeganiu przepisów gry, a sportowca przestrzegającego jej można poznać po godnym zachowaniu zarówno w sytuacji zwycięstwa, jak i porażki.

Mimo prowadzonej punktacji, wszyscy zawodnicy zostali zwycięzcami turnieju „GORĄCA ZIMA”!!!

Serdecznie gratulujemy zawodnikom ducha walki i prawdziwie sportowej postawy!

Organizatorzy:
Agnieszka Buczek – nauczyciel wychowania fizycznego
Maciej Życiński – instruktor gry w bilard i nauczyciel wychowania fizycznego
Agnieszka Rycombel – kierownik świetlicy