Świetlicowy Konkurs Kolęd i Pastorałek

24 stycznia 2024 roku w naszej świetlicy odbył się Świetlicowy Konkurs Kolęd i Pastorałek. Miał on na celu prezentację umiejętności wokalnych naszych uczniów, popularyzowanie kolęd i pastorałek i kontynuowanie tradycji Bożego Narodzenia, rozwijanie wrażliwości oraz aktywności artystycznej wśród dzieci. Konkurs był przeznaczony dla dzieci z klas I-III.
W przesłuchaniach konkursowych wzięło udział 8 uczniów. Każdemu występowi towarzyszył dreszczyk emocji, a dla wielu wykonawców było to pierwsze wystąpienie przed dużą publicznością.

Laureaci Konkursu:
I miejsce – Laura Zatora klasa 1a, Nela Kula klasa 3c
II miejsce – Kalina Kowalska klasa 1a, Sylwia Kruk klasa 1b
III miejsce – Leon Domagała klasa 2a
Wyróżnienia: Antoni Zatelmajer klasa 1c, Karolina Staniek klasa 2c, Liliana Kowalska klasa 3c.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zachęcamy do dalszego rozwijania muzycznych pasji!

Organizatorzy:
Agnieszka Rycombel – kierownik świetlicy