Warsztaty świąteczne w Strawczynie

W dniu 06.12.2023 klasy 3a i 3b uczestniczyły w warsztatach bożonarodzeniowych odbywających się w świetlicy wiejskiej w gminie Strawczyn. Celem warsztatów było wzmacnianie relacji rodzinnych z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zajęciach. Dostały mnóstwo materiałów, potrzebnych do wykonania swoich prac. Pod okiem instruktorów powstawały gałązki, które następnie uczniowie ozdabiali: bombkami i  innymi dekoracjami świątecznymi. Każdy uczestnik mógł zabrać wykonane prace, aby ozdobić swoje domy na czas Bożego Narodzenia. Następnie uczniowie udali się na spotkanie ze Świętym Mikołajem. Każdy uczeń otrzymał prezent od Św. Mikołaja i wykonał pamiątkowe zdjęcie. Na zakończenie wycieczki obydwie klasy wraz z opiekunami pojechały się na pyszną pizzę. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczniów.

M. Okopień
A. Pustuła