Artystyczne formy ruchu

występ artystyczny z okazji „11 listopada – Święta Niepodległości”

”…a to Wolność właśnie”

W przeddzień Święta Niepodległości odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji święta 11 Listopada . W przygotowanej choreografii pod tytułem : „ Upadek i zwycięstwo Polski „ -Artystyczne Formy Ruchu  zabrały widzów na niezwykłą lekcję historii, która była okazją do refleksji na temat tego, jacy jesteśmy, czego pragniemy, dokąd w życiu chcemy zajść – my, Polacy. Widzowie poznali okoliczności, które doprowadziły do utraty niepodległości, a następnie odzyskania niepodległości w dniu 11 listopada 1918 roku. Wszyscy w skupieniu obejrzeli występ taneczny, który wzbudził refleksję nad wartością wolności i niepodległości.

Obchodzone co roku  Narodowe Święto Niepodległości jest tradycją w naszej szkole ponieważ od najmłodszych lat należy rozbudzać zainteresowanie i zamiłowanie swoją Ojczyzną oraz kształtować postawy patriotyczne, a każdy przygotowany występ artystyczny z tej okazji pomaga uczniom lepiej poznać historię Polski.

Opiekunowie:

Marta Więckowska