Zakończenie roku szkolnego dla klas I-III

Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem Pocztu Sztandarowego i odśpiewaniem hymnu państwowego. Po czym wszystkich zebranych powitała pani Ewa Nowak. Następnie głos zabrała pani Dyrektor Żaneta Szczepaniak, która przedstawiła przybyłych gości: wiceprezesa Polskiego Związku Bilardowego, wiceprezesa zarządu Świętokrzyskiej Federacji Sportu p. Grzegorza Kędzierskiego, Proboszcza Parafii św. Józefa –Robotnika księdza Jana Iłczyka.

Uczniowie klas drugich zaprezentowali program artystyczny przygotowany pod kierunkiem p. Andrzeja Pustuły, podczas którego zostały pożegnane klasy trzecie kończące pierwszy etap edukacji.

Nauczyciele – wychowawcy wręczyli wyróżniającym się trzecioklasistom nagrody książkowe.

Wyróżnieni również zostali uczniowie biorący udział w konkursach: Karolina Bartosik z klasy 2c, która uzyskała wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie – Kangur Matematyczny oraz Oskar Moćko z klasy 1a – finalista Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego ,,Piotr Puchacz”.

Tytuł sportowca roku otrzymała drużyna bilardzistów SP1w składzie: Lidia Brama, Franciszek Guliński, Izabela Kubicka, Laura Marks, Oliwier Sobczyk, Zofia Sołtysiak, Maja Szymańska.

Dyplomy z podziękowaniami za zaangażowanie w życie szkoły i aktywną pracę w Małym Samorządzie Uczniowskim otrzymali: Izabela Kubicka, Antonina Bandura, Franciszek Guliński.

Uroczystość uświetniły występy taneczne z Artystycznych Form Ruchu działających w naszej szkole, w choreografii show dance „Połączenie dwóch dusz” opracowanej przez p. Ewę Nowak oraz p. Martę Więckowską.

Na zakończenie prowadząca pani Ewa Nowak podziękowała uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły za cały rok pracy.

Gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Ewa Nowak