Międzyszkolny Konkurs Taneczny „Dance ma sens”

Celem dwudniowej rywalizacji szkół  było popularyzowanie różnych form tanecznych, wymiana doświadczeń oraz integracja środowiska tanecznego.

24 kwietnia po raz pierwszy odbył się I Międzyszkolny Konkurs Taneczny ”Dance ma sens”, który przeznaczony był dla uczniów klas 1-3, wzięło w nim udział 132 uczniów z kieleckich  szkół podstawowych.

W kategorii tanecznej solo jazz uczennica naszej szkoły Anna Grabczak z klasy 3b otrzymała wyróżnienie.

25 kwietnia był to już V Międzyszkolny Konkurs Taneczny „Dance ma sens”, ale po raz pierwszy pod patronatem Świętokrzyskiego Kuratorium Oświaty w Kielcach. Konkurs ten przeznaczony był dla uczniów klas 4-8 z powiatu kieleckiego, do którego  zgłosiło się 72 uczniów.

W  kategorii tanecznej solo jazz uczennica naszej szkoły Liliana Prucia z klasy 6b otrzymała wyróżnienie.

W kategorii tanecznej jazz duety uczennice: Katarzyna Kołcz oraz Karolina Plech z klasy 8b wytańczyły dla naszej szkoły III miejsce.

GRATULUJEMY !

Ewa Nowak