Konkurs „Mem z życia Stanisława Staszica”

Zapraszamy na kolejną edycję naszego szkolnego konkursu!
Adresowany jest on do uczniów klas – IV-VIII.

Warunki uczestnictwa w konkursie:

• Uczestnicy konkursu przygotowują mema historycznegoodnoszącego się do życia i działalności patrona naszej szkoły – Stanisława Staszica.
  • Mem graficzny powinien składać się ze zdjęcia i korespondującego z nim komentarza tekstowego.
  • Tekst powinien w sposób krótki, najlepiej humorystyczny, przekazywać przesłanie konkursu. MEM nie może naruszać wartości etycznych i praw osób trzecich.
  • Mem zgłoszony na konkurs musi być wykonany osobiście przez uczestnika.
  • Prace można wykonywać przy pomocy dostępnych w Internecie generatorów memów, ale niekoniecznie.
  • Oceniana będzie przede wszystkim pomysłowość i odwołania do życia i działalności Stanisława Staszica.
  • W ramach nagrody przewidujemy również ocenę do dziennika z historii z wagą 2
  • Prace proszę wysyłać na adres mailowy patryk.koziel@sp1.kielce.eudo 05.05.23r.
  • Proszę również o podpisywanie prac imieniem i nazwiskiem oraz klasą ucznia (np. w nazwie pliku lub temacie wiadomości)

Liczymy na waszą kreatywność i pomysłowość!!!

nauczyciele historii

Patryk Kozieł