Uczeń naszej szkoły laureatem IV Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „O Złote Pióro”

Z wielką przyjemnością pragnę poinformować, że uczeń naszej szkoły, Mateusz Cedro z klasy 8A, został laureatem IV Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „O Złote Pióro”. Konkurs zorganizowała Biblioteka IV Liceum Ogólnokształcącego w Kielcach pod honorowym patronatem Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty. Otrzymanie tytułu laureata skutkuje wpisem na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej i przyznaniem 3 punktów, które zostaną uwzględnione przy rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej. Wynika to z faktu, iż konkurs znajduje się w wykazie zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych, organizowanych przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty.

Serdecznie gratulujemy Mateuszowi i bardzo cieszymy się z jego sukcesu.

Nauczyciel języka polskiego

Aleksandra Walerczak-Żołobowska