Maski zwierząt afrykańskich – Ogólnopolski Projekt „Misje z Pasją”

Uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich wraz z wychowawcami i katechetką realizują Ogólnopolski projekt „Misje z Pasją”. W ramach projektu przygotowali maski zwierząt afrykańskich, które zachwycają bajkową kolorystyką, dziecięcą radością i wyobraźnią.
Wszystkie dzieła radosnej twórczości podziwiać można na wystawie przygotowanej w parafii św. Józefa Robotnika w Kielcach. Po skończonych pracach remontowych wystawa zostanie przeniesiona do naszej szkoły.

Wykonanie prac plastycznych poprzedziły zajęcia o tematyce misyjnej i projekcja filmu edukacyjnego umożliwiające uczniom poznanie problemów kontynentu afrykańskiego.
Dziękujemy serdecznie wszystkim rodzicom, szczególnie rodzicom z klasy 2a, za włączenie się do wspólnej zabawy i pomoc w procesie powstawania „kolorowego arcydzieła”!

s. Faustyna Czajkowska oraz Wychowawcy klas 1-3 SP1