KONKURS NA NAJPIĘKNIEJ UBRANE ŚWIĄTECZNE DRZEWKO 2022

Już kolejny raz nasza szkoła wzięła udział w Konkursie na Najpiękniej Ubrane Świąteczne Drzewko. Uczniowie od początku grudnia wykonywali ozdoby choinkowe, które miały nawiązywać do naszych tradycji oraz musiały być wykonane z naturalnych materiałów. W piątek 16 grudnia, na kieleckim Rynku, drużyna z „Jedynki” (uczniowie z klasy 4b) ubierała konkursowe drzewko. Mimo padającego śniegu i mrozu daliśmy radę. Niestety nie zajęliśmy miejsca na podium, ale każde dziecko otrzymało prezent składający się z: piórnika, długopisu, kubeczka notatnika oraz ręczniczka. Od Straży Mieskiej otrzymaliśmy opaski odblaskowe.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej imprezy oraz do podziwiania naszej choinki, która została przywieziona przez Radę Rodziców do szkoły.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pomagali podczas przygotowań oraz transportu.

Opiekun SU – R. Kozieł