Świetlicowy Konkurs Plastyczno – Techniczny pt. „Pani Jesień”

23 września to pierwszy dzień jesieni. W związku z tym świetlica szkolna przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Stanisława Staszica w Kielcach zorganizowała konkurs plastyczno – techniczny pt. „Pani Jesień”.

Tematyką prac konkursowych była Pani Jesień w sukni balowej z wykorzystaniem darów natury. Celem konkursu było wspieranie edukacji artystycznej, rozwój wyobraźni plastyczno – technicznej, ćwiczenie sprawności manualnej oraz uwrażliwienie na piękno barw jesiennych.

Komisja oceniająca prace była pod wrażeniem, jak twórczy i pomysłowi okazali się uczestnicy konkursu. Po dokonaniu oceny wyłoniono następujących laureatów:

I miejsca:
Aleksandra Kopacz 1b,
Aleksander Foremski 2a,
Karolina Staniek 1c

II miejsca:
Liliana Olszak 1b,
Malwina Michalska 1b,
Filip Łabuz 3a

III miejsca:
Wojciech Tomczyk 2a,
Gabriela Napora 1a,
Oliwia Ciupińska 1c

Wyróżnienia:
Maja Pałys 1b,
Maria Mazur 3c,
Mateusz Barymów 1a,
Izabela Łuszczek 2a

Prace wszystkich uczestników konkursu zostały zamieszczone na wystawie w świetlicy szkolnej.

Nagrodzonym oraz wyróżnionym uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Organizator konkursu:
Iwona Delipacy