Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

W dniu 1 września uroczyście zainaugurowaliśmy rok szkolny 2022/2023. Rozpoczęliśmy od uczestnictwa we mszy św. w Kościele pw. św. Józefa Robotnika  w Kielcach. Następnie udaliśmy się do szkoły. Na sali gimnastycznej odbyła się oficjalna część uroczystości dla klas II i III. Pani Dyrektor – Żaneta Szczepaniak serdecznie powitała wszystkich po wakacjach i życzyła uczniom sukcesów, nauczycielom satysfakcji z wykonywanej pracy, a rodzicom radości ze swoich dzieci. Pozostałe klasy rozpoczęły nowy rok szkolny w swoich salach z wychowawcami. Spotkanie poprowadziły panie: Marta Więckowska i Ewa Nowak. Nad oprawą muzyczną czuwała pani Emilia Orkisz, natomiast dekorację przygotowała pani Marzena Kwiecień. Poczet sztandarowy oraz odśpiewanie hymnu państwowego podkreśliły uroczysty charakter akademii. Była to również chwila zadumy nad 82 rocznicą II wojny światowej.

Uczniowie, życzymy Wam samych najlepszych ocen i wielu sukcesów. Mamy nadzieję, że będziecie brać aktywny udział w życiu szkoły, w konkursach, zawodach sportowych i olimpiadach, rozsławiając imię naszej placówki na terenie województwa.

My – nauczyciele zawsze Wam podamy pomocną dłoń. Korzystajcie z naszych szczerych wskazówek. Możecie zwracać się do nas ze wszystkimi trudnymi sprawami. Będziemy służyć Wam pomocą.

Życzymy wszystkim wielu sukcesów.

Podczas uroczystości wykorzystano mikrofony, kolumny oraz mikser pozyskany z Laboratoriów Przyszłości.

Grono Pedagogiczne SP 1