Sukcesy na Finale Miejskim „Czwartków Lekkoatletycznych”

Finał Miejski Czwartków Lekkoatletycznych, w dniu 12 maja 2022 r., zakończył jesienne
i wiosenne zmagania naszych lekkoatletek.Rywalizowało w nim około 80 uczniów
z województwa świętokrzyskiego, najwięcej z kieleckich szkół, a naszą szkołę reprezentowało 15 dziewcząt. Uczniowie startowali w takich konkurencjach, jak: dziewczęta: 60 m, 300 m, 600 m, skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową, chłopcy: 60 m, 300 m, 1000 m, skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową.Organizatorem Czwartków Lekkoatletycznych w Kielcach był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.Po zakończeniu rywalizacji odbyła się dekoracja najlepszych zawodniczek i zawodników. Zostały wręczone medale, dyplomy i nagrody rzeczowe uczniom oraz nauczycielom. Zawodniczki naszej szkoły wywalczyły wiele czołowych miejsc. Oto one:

Julia Marks – I miejsce i złoty medal w skoku w dal;

Julia Marks – I miejsce i złoty medal w biegu na dystansie 60 m;

Maja Szczytowska – III miejsce i brązowy medal w skoku w dal;

Maja Szczytowska – III miejsce i brązowy medal wbiegu na dystansie 60 m;

Diana Turianchyk – II miejsce i srebrny medal w rzucie piłką palantową;

Kinga Wypych – I miejsce i złoty medal w rzucie piłką palantową;

Kinga Wypych – II miejsce i srebrny medal wbiegu na dystansie 60 m.

Serdecznie gratulujemy wyników oraz sportowej postawy i ducha walki wszystkim naszym dzielnym reprezentantkom. Życzymy dalszych sukcesów!

Urszula Woźniak