Informacje dotyczące obiadów

Od 8.09.2021r. rozpoczyna się żywienie w stołówce szkolnej.
Obiady przygotowuje i dostarcza Miejska Kuchnia Cateringowa w Kielcach.

Rodzice zainteresowani wykupieniem obiadów proszeni są o wypełnienie i przesłanie Deklaracji korzystania z obiadów w stołówce szkolnej w SP1 w Kielcach na adres mailowy swietlica@sp1.kielce.eu bądź dostarczenie osobiste do 6.09.2021r. do godziny 14:00.

Deklaracje do pobrania na stronie internetowej szkoły:

Do 6.09.2021r. należy dokonać opłaty na konto bankowe szkoły (numer konta został podany w deklaracji). W tytule przelewu wpisujemy imię i nazwisko ucznia, klasę oraz miesiąc za który dokonujemy wpłaty.
Za termin płatności uznaje się datę wpływu środków pieniężnych na konto bankowe szkoły.

Opłata za obiady we wrześniu wynosi 66,30 zł.

Informacje o kosztach obiadów w kolejnych miesiącach umieszczane będą na stronie internetowej szkoły oraz na tablicy ogłoszeń obok pokoju kierownika świetlicy.

Nieobecność ucznia na obiedzie należy zgłaszać do godziny 8.00 z wyprzedzeniem jednego dnia roboczego, poprzedzającego nieobecność osobiście lub telefonicznie w sekretariacie szkoły (tel. 41 367 64 75).

Kierownik świetlicy
Agnieszka Rycombel