Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

W dniu 1 września uroczyście rozpoczęliśmy rok szkolny 2021/ 2022. Rozpoczęcie roku przebiegało zgodnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego oraz wytycznych MEN i GIS. Na sali gimnastycznej odbyła się oficjalna część uroczystości dla klas czwartych. Spotkanie poprowadziły panie: Marta Więckowska i Ewa Nowak. Nad oprawą muzyczną czuwała pani Emilia Orkisz, natomiast dekorację przygotowała pani Aneta Trzcińska. Poczet sztandarowy oraz odśpiewanie hymnu państwowego podkreśliły uroczysty charakter akademii. Była to również chwila zadumy nad 82 rocznicą II wojny światowej. Wszystkich uczniów oraz ich rodziców serdecznie powitała Dyrekcja Szkoły. Następnie zostali przedstawieni nauczyciele uczący w klasach czwartych. Uroczystość uświetniły występy artystyczne. Pozostałe klasy rozpoczęły nowy rok szkolny w swoich salach z wychowawcami.

Uczniowie, życzymy Wam samych najlepszych ocen i wielu sukcesów. Mamy nadzieję, że będziecie brać aktywny udział w życiu szkoły, w konkursach, zawodach sportowych i olimpiadach, rozsławiając imię naszej placówki na terenie województwa. My – nauczyciele zawsze Wam podamy pomocną dłoń. Korzystajcie z naszych szczerych wskazówek. Możecie zwracać się do nas ze wszystkimi trudnymi sprawami. Będziemy służyć Wam pomocą.

Pamiętajmy, ze szkoła to placówka, w której obowiązują konkretne reguły i przepisy ustanowione dla naszego dobra i bezpieczeństwa, zwłaszcza w obecnej sytuacji. Pilnujmy siebie nawzajem, przestrzegajmy zasad sanitarnych. Niech nasza szkoła będzie miejscem przyjaznym i bezpiecznym. Witamy Was serdecznie!!! Życzymy Wam powodzenia w nowym roku szkolnym.

Grono Pedagogiczne SP 1