Kapsuła Czasu Klasy 2A

Ciekawe, jacy będziemy za 6 lat? Czym będziemy się najchętniej zajmować? Jak będziemy spędzać swój wolny czas? Tak samo jak teraz? Czy nasze najlepsze koleżanki i nasi najlepsi koledzy nadal nimi będą? Czy szczęście będzie znaczyło dla nas to samo co teraz? Jak zmienią się nasze marzenia? Czy świat będzie wtedy taki, jak wyobrażamy go sobie dzisiaj? Aby sprawdzić, jak bardzo zmienimy się w ciągu 6 lat, klasa 2A przygotowała Kapsułę Czasu.

Każde z dzieci odpowiedziało na pytania dotyczące siebie, swoich zainteresowań i marzeń. Uczniowie napisali także kilka słów do siebie z przyszłości. Tak przygotowany list każdy włożył do koperty, zakleił ją i podpisał imieniem i nazwiskiem. Wszystkie przesyłki zamknięto w Kapsule Czasu, która została solidnie zamknięta, by nikt nie mógł się do niej dostać. Kapsuła, ukryta w tajemniczym miejscu, zniknie na sześć lat i wróci do dzieci w czerwcu 2027r., kiedy będą kończyć 8 klasę. Jak bardzo się zmienią? Dowiemy się tego w 2027 roku. Do zobaczenia za 6 lat!

Wychowawca klasy 2A
Kinga Kozieł