Bilardziści poznają zawód lekarza weterynarii

W ramach tematyki związanej z poznawaniem ciekawych zawodów, klasę 1c bilardową odwiedził specjalny gość. Była nim mama naszego ucznia – Pani Marta Majewska, lekarz weterynarii. Pani Marta opowiedziała dzieciom jak wygląda praca weterynarza i jakie trzeba posiadać umiejętności, by wykonywać ten zawód. Lekarz weterynarii opowiedziała również o zasadach bezpieczeństwa podczas kontaktów ze zwierzętami, o tym jak o nie dbać i żywić. Pani doktor podzieliła się również z uczniami ciekawymi historiami ze swojej pracy, a także pokazała kilku pacjentów kliniki.

Dzieci z uwagą i zaciekawieniem słuchały Pani weterynarz, brały aktywny udział w spotkaniu, opowiadały o zwierzętach, które mają w domu i zasypywały gościa różnymi pytaniami.

Serdecznie dziękujemy Pani Marcie za poświęcony czas i ciekawą prelekcję.

Wychowawca klasy 1c
Karolina Skalska-Łosin