ŻOŁNIERSKA OZDOBA WIELKANOCNA

W dniu 25.03.2021r. chętni uczniowie z klasy 3B wzięli udział konkursie plastycznym pt. „Żołnierska ozdoba wielkanocna” zorganizowanym przez Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych w Kielcach. Celami konkursu było m.in.: rozwijanie zainteresowań plastycznych inspirowanych zwyczajami i tradycjami Świąt Wielkanocnych, pobudzenie inwencji twórczej i pomysłowości, rozwijanie wrażliwości estetycznej, integracja środowiska wojskowego ze społeczeństwem lokalnym. Jury oceniało: poprawność merytoryczną (zgodność z tematem), staranność i oryginalność wykonania, poziom artystyczny nadesłanych prac, samodzielność wykonanych prac. W konkursie wzięło udział 120 uczestników. Nasi uczniowie: Oskar Podkowa, Zofia Słaby, Marcel Zmarzliński oraz Wiktor Appel otrzymali wyróżnienia oraz pamiątkowe dyplomy. Podziękowanie za udział w konkursie otrzymała również Szkoła Podstawowa nr 1 w Kielcach.

Serdecznie gratulujemy!                                                                                                           Marta Okopień