Biblioteka szkolna poleca!

Dziś prezentujemy coś dla miłośników fantastyki – „BAŚNIOBÓR”.

Nasi czytelnicy, którzy fascynowali się przygodami bohaterów „Opowieści z Narnii”, „Hobbita”, czy „Władcy pierścienia” z przyjemnością powinni sięgnąć po nową serię książek autorstwa Brandona Mull’a. Cykl „Baśniobór” opowiada o przygodach rodzeństwa Kendry i Seth’a. Dzieci spędzają wakacje u swojego niesympatycznego dziadka. Wbrew jego zakazom zapuszczają się do pobliskiego lasu i niechcący uwalniają siły zła, którym trzeba będzie stawić czoło.

Aby jeszcze bardziej przybliżyć sobie tematykę tej serii polecamy stronę www.basniobor.pl

Zaprezentowane na zdjęciu kolejne części „Baśnioboru” znajdziecie w naszej bibliotece. Przypominamy, że wystarczy napisać na dzienniku elektronicznym, że chcecie wypożyczyć książkę, a już następnego dnia będzie ona do odebrania na portierni.

Renata Kozieł – bibliotekarz