Dostarczenie podziękowań i życzeń seniorom, osobom starszym i chorym! Nie obyło się bez radosnych łez wdzięczności!

Dopełnieniem przygotowanych kartek z podziękowaniami i życzeniami dla seniorów z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych (8 IX 2020 r.), stało się doręczenie ich (wszystkich kartek!) przez księży parafii i sanktuarium św. Józefa Robotnika, Opiekuna Rodziny do osób starszych i chorych z naszego rejonu, z naszej parafii!

Okazją do ich wręczenie była comiesięcznej, pierwszo-sobotnia posługa duszpasterska księży wobec chorych seniorów naszej parafii (03 X 2020 r.).

Wszystkie starsze osoby dziękują dzieciom i młodzieży ze SP nr 1,

za ich pamięć o nich i tak piękne kartki, które zachowają sobie na pamiątkę. Wielu z nich bardzo się wzruszyło, popłynęły radosne łzy wdzięczności!

Dla wielu z seniorów była to okazja, oddania swojego głosu na projekt obywatelski „BOCIANEK NA START”!

Warto głosować na taką Szkołę i jej rozwój!” – niektórzy jasno, nie bez wzruszenia, mówiło.

ks. Konrad Walerczak

dkn Michał Segiet