OKLASKUJĄ NAS KIELCZANIE

Kielczanie zgromadzeni w kościele Świętego Józefa Robotnika podziwiali nasze jasełka, które przedstawiliśmy w niedzielę 12 stycznia 2020 r. o godz. 11.30. Przybyliśmy do świątyni na zaproszenie Księdza Proboszcza Jana Iłczyka.

Zachwyciliśmy mieszkańców naszego miasta wspaniałą grą aktorską, barwnymi kostiumami
 i radosnym tańcem. Ksiądz Prałat – Jan Iłczyk podkreślił zaangażowanie Nauczycieli, Sióstr Katechetek, Rodziców i Uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Kielcach.

W imieniu wszystkich zgromadzonych wyraził słowa podziękowania. Należą się one nauczycielom: p. Krystynie Banasik, p. Patrykowi Kozieł; rodzicom i opiekunom: p. Konradowi Otwinowskiemu, p. Marcinowi Kożuchowi, p. Hubert Łataś oraz uczniom klas: 5b, 3a i 3b.

Naszym przedstawieniem zakończyliśmy liturgiczny czas Bożego Narodzenia.

s. Cecylia M. Misztals. Faustyna M. Czajkowska