Ogólnopolski Konkurs „MEDITEST”

Dnia 15 listopada 2019 roku w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs wiedzy na temat zdrowia i jego ochrony „Meditest”, którego głównym organizatorem jest Ogólnopolskie Centrum Edukacji Olimpiady Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Celem konkursu jest promowanie wśród uczniów zdrowego trybu życia, pogłębienie znajomości budowy i funkcjonowania własnego organizmu oraz zwiększenie ich świadomości wobec współczesnych zagrożeń zdrowia i życia ludzkiego. Nasi uczniowie bardzo chętnie wzieli udział w powyższym konkursie, gdyż zdają sobie sprawę, że jest to doskonała forma urozmaicenia programu zajęć, a zarazem zachęta do rozwijania umiejętności. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała pani Krystyna Banasik – szkolny koordynator konkursu.

Krystyna Banasik- nauczyciel biologii